С К Л А Д постійних комісії Бобринецької районної ради сьомого скликання

 

1. Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення у складі:

голова комісії:

Крутько Юрій Миколайович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України;

заступник голови комісії:

Бергер Сергій Володимирович – від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;

секретар комісії:

Олексієнко Людмила Йосипівна – від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;

члени комісії:

Рибачук Надія Володимирівна – від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;

Рижков Олексій Миколайович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України;

Цесарський Анатолій Юрійович – від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;

Шевченко Сергій Анатолійович – від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

2. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури в складі:

голова комісії:

Косенко Сергій Опанасович – від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;

заступник голови комісії:

Івашина Володимир Володимирович – від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;

секретар комісії:

Скрипник Ірина Віталіївна – від Бобринецької районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка;

члени комісії:

Литвиненко Іван Миколайович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України;

Романюк Віктор Арсенович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України.

3. Постійна комісія з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою у складі:

голова комісії:

Секрет Зоя Федорівна – від Бобринецької районної організації Партії Пенсіонерів України;

секретар комісії:

Дерев’янко Марія Миколаївна – від Бобринецької районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка;

члени комісії:

Бобух Анатолій Григорович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України;

Корінський Віктор Васильович – від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;

Німенко Сергій Іванович – від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

4. Постійна комісія з питань охорони здоров'я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту в складі:

голова комісії:

Цесарська Лариса Наумівна – від територіальної організації Політичної Партії “Опозиційний блок”;

заступник голови комісії:

Гура Валентина Григорівна – від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;

Секретар комісії:

Штурко Геннадій Андрійович – від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”;

члени комісії:

Ємельянов Олег Володимирович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України;

Іванов Віктор Миколайович – від Бобринецької районної організації Аграрної партії України;

Різанов Микола Станіславович – від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”;

Савченко Зоя Дмитрівна – від Бобринецької районної організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

___________________________

До уваги громадян