Статистичні показники за січень-лютий 2017 року

Головне управління статистики у Кіровоградській області інформує:

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ

БОБРИНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

за січень–лютий 2017 року

Населення. На 1 лютого 2017р. в районі проживало 25,7 тис. осіб. За січень 2017р. чисельність населення скоротилася на 10 осіб.

Ринок праці. Кількість зареєстрованих безробітних на кінець лютого 2017р. становила 695 осіб.

Оплата праці. Сума невиплаченої заробітної плати на 1 лютого 2017р. становить 637 тис.грн, що в 1,8 раза більше ніж на 1 січня 2017р.

Сільське господарство. За січень–лютий 2017р. індекс сільськогосподарської продукції у сільськогосподарських підприємствах
(крім малих) порівняно з відповідним періодом 2016р. склав 90,7%.

Промисловість. За січень 2017р. підприємствами району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 474,6 тис.грн.

Транспорт. Підприємствами автомобільного транспорту за січень–лютий 2017р. перевезено 10,4 тис.т вантажів, що на 9,6% менше ніж за січень–лютий 2016р., вантажооборот зменшився на 5,1% і склав 1,9 млн.ткм.

Обсяг реалізованої промислової продукції

підприємствами Кіровоградської області

у січні–лютому 2017 року

У січні–лютому 2017р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 4249,8 млн.грн, з неї продукції добувної та переробної промисловості – на суму 2716,7 млн.грн (63,9%). У структурі реалізованої промислової продукції на постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря припало 35%, виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 31,7%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – 10,5%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – 8,3%.

В обсязі реалізації харчових продуктів та напоїв найбільша питома вага припадала на виробництво олії та тваринних жирів (65,3%), м’яса та м’ясних продуктів (11,6%).

Найбільше реалізовано продукції добувної промисловості підприємствами Новомиргородського, Гайворонського, Новоукраїнського, Кіровоградського районів та м.Кропивницького; харчової промисловості – міст Світловодська, Кропивницького, Олександрії, Кіровоградського, Олександрійського, Голованівського районів; машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – міст Кропивницького та Олександрії.

Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу у січні–лютому 2017р. по області становив 4384 грн, найбільше – у м.Світловодську (18141 грн), Голованівському (10472 грн) та Світловодському (9655 грн.) районах.

Обсяг реалізованої промислової продукції

підприємствами Бобринецького району

у січні–лютому 2017 року

У січні–лютому 2017р. підприємствами Бобринецького району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 0,8 млн.грн, що становило 0,02% загального обсягу реалізованої продукції по області (підприємствами Новоукраїнського району – 37 млн.грн (0,9%), Долинського – 15,8 млн.грн (0,4%)).

На переробну промисловість припало 64% реалізованої продукції району. Найбільша питома вага припала на реалізацію продукції підприємствами з перероблення та консервування риби, ракоподібних і молюсків.

На кожного мешканця району в середньому припало 31 грн реалізованої промислової продукції.