19 травня прийди у вишиванці, підтримай всесвітній День Вишиванки, що єднає українців!

13 травня відбулася нарада з організаційних питань по підготовці до проведення Дня вишиванки.

Підготовку свята, яке цього року відзначатимуть 19 травня у Всесвітній День вишиванки, обговорювали: голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, голова районної ради Олена Гадемська перший заступник голови РДА Валентин Мельник, заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк.

У ході обговорення організаційних питань наголошено, що на наступному тижні будуть організовані відповідні заходи із залученням представників від органів влади, місцевого самоврядування, громадськості, учнів місцевих шкіл та усіх бажаючих.

Зокрема, 19 травня о 10 годині в центрі міста, по вулиці  Миколаївській (Леніна), відбудеться свято “У вишиванці – вся краса земна!”.

У рамках свята планують патріотичні ярмарки, виставки декоративного-ужиткового мистецтва, майстер-класи та гала концерт XIX районного фестивалю вокально-хорового мистецтва “Співуча моя Україна”.

Також, організатори святкувань пропонують долучитися до благодійної акції “Підтримай своїх!”. Остання покликана зібрати кошти на потреби наших захисників-військовослужбовців, які зараз перебувають у зоні проведення антитерористичної операції та захищають територіальну цілісність Української держави.

Тож, запрошуємо до участі у заходах! Приходь у вишиванці! Підтримай свято, що єднає українців!