15 травня вшанували пам'ять жертв політичних репресій

15 травня День пам'яті жертв політичних репресій, який відзначається щороку у третю неділю травня.

У День пам’яті жертв політичних репресій делегацією в складі заступника голови районної ради Наталії Сабліної та першого заступника голови РДА Валентина Мельника було здійснено покладання квітів до пам’ятного знака репресованим, який знаходиться на міському “Ковалівському” кладовищі.

Хвилиною мовчання  вшановано пам'ять про репресованих.

Після покладання квітів, поділилися спогадами та історичними аспектами часів незаконних репресій мільйонів українців. Згадали режимну війну, під час якої люди страждали від голодоморів, розкуркулень, виселень та політичних репресій.

День пам’яті жертв політичних репресій започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

У рамках збереження національної пам’яті у закладах освіти та культури району організовано та проведено до цього дня документальні та фотовиставки, проведено ряд уроків-пам’яті тощо.