Українські традиції, обряди, культуру та історію відобразили у виставці присвяченій Дню вишиванки

Свою майстерність під час районного свята “У вишиванці – вся краса земна!” демонстрували й умільці народного промислу. Під час виставки, яка розміщувалася біля районного Будинку культури, у серці свята присвяченому Дню вишиванки, презентували твори мистецтва і молодь, і досвідченні майстрині вишивки, в’язання, бісероплетіння тощо.

Виставка декоративного-ужиткового мистецтва та різноманітні майстер-класи зібрали чимало цінителів та пересічних оглядачів. Картини, вишиванки, полтна, рушники, карта району, вироби із бісеру, прикраси тощо радували різноманіттям технік, колористикою, ідейністю та втіленням українських традицій.

Були представлені роботи, які демонстрували традиції, обряди, культуру та історію. Представляли все це майстри районного осередку декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва “Дивосвіт“ районного Будинку культури та майстри, які співпрацюють із Витязівським, Верхньоінгульським, Буховецьким, Веселівським сільськими Будинками культури.

Також, під час виставки були представлені роботи районних майстринь, які вже впізнавані глядачем: Галини Жабоєдової, Олени Бондар, Лариси Нужної, Людмили Крєстіної, Євгенії Орленко, Тетяни Винник.

Особливо порадували своїми виробами учні шкіл, які продемонстрували свої навики у різних напрямках декоративно-ужиткового мистецтва.

У відвідувачів свята була можливість не лише переглянути й оцінити чудові витвори мистецтва, а й ознайомитися із технікою виконання цих робіт. Майстер класи для бажаючих проводили: Лариса Свєтлова, Інна Шкрьобка й Лариса Нужна.

див.більше фото: