22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Шановні бобринчани!

У цей день 1941 року гітлерівські війська віроломно вторглися на територію нашої країни, порушивши Договір про ненапад.

Сто дев'яносто дивізій Німеччини та її союзників розгорнули бойові дії. О четвертій годині ранку німецька авіація розпочала скидати бомби на Київ та інші міста України… Наші війська чинили героїчний опір. Наші захисники мужньо тримали оборону.

Страшне слово “війна” увірвалося в життя людей.

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді  Батьківщину. З кожним роком, на жаль, їх невблаганно стає все менше і менше…

Всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

Доземний уклін безсмертному подвигу, звитягі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників. Дяка усім тим, хто піднявся на священний бій з фашистами,  хто кував перемогу в тилу!

На жаль, сьогодні ми знову говоримо про війну… Війну, яку розпочав наш східний сусід.

Ми є свідками ворожості, агресії та жорстокості. Впевнені,  що в пам'ять про героїв Великої Вітчизняної війни, задля світлого й мирного майбутнього української нації, ми дамо гідну відсіч нашим ворогам й в Україні запанують мир, злагода та добробут.

В цей день, згадаймо усіх, хто поліг за наші з вами мир і свободу. Пам’ятаймо надвисоку ціну перемоги у  Великій Вітчизняній війні.

Шановні бобринчани! Бажаємо усім добробуту, міцного здоров’я, і самого головного – встановлення миру на всій території України.

Голова                                                                      Голова районної

районної ради                                                          державної адміністрації

Олена Гадемська                                                    Сергій Шевченко