Семінари-навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Протокол № 1 від 06 березня 2015 року

Протокол № 1

проведення семінару-навчання  для посадових осіб місцевого самоврядування Бобринецького району

від 06 березня 2015 року

Місце проведення: мала зала Бобринецької районної ради

Час проведення: 11.00 година

Веде семінар-навчання Танасієнко Іван Васильович – голова Бобринецької районної ради

Запрошені:

Шевченко Сергій Анатолійович – заступник голови Бобринецької районної ради;

сільські голови;

секретарі сільських та міської ради

Лавриненко Артем Володимирович-начальник управління юстиції у Бобринецькому районі;

Когадько Юрій Миколайович- начальник Бобринецького відділення Долинської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області;

Іванова Н.В.-керуючий справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради;

Гончаренко Л.В.- начальник організаційного відділу виконавчого апарату Бобринецької районної ради.

Порядок денний:

1.Про надання  рекомендацій посадовим особам місцевого самоврядування Бобринецького району щодо дотримання єдиного порядку заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” від 07.04.2011 року № 3206-4  із змінами, внесеними Законами України.

Інформація  виконавчого апарату Бобринецької районної рад (Іванова Н.В.-керуючий справами виконавчого апарату районної ради).

2.Про Закон України “Про запобігання корупції”  від 14.10.2014 року,

№ 1700-18, який буде введено в дію 26.04.2015 року.

Інформація  Бобринецького районного управління юстиції (Лавріненко  А.В. начальник Бобринецького районного  управління юстиції).

3.Про Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування”.

4.Про особливості встановлення ставок з місцевих податків і зборів.

Інформація Бобринецького відділення Долинської обласної державної податкової інспекції  Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області( Когадько Ю.М.- заступник начальника, начальник Бобринецького відділення Долинської обласної державної податкової інспекції  Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області).

1.

СЛУХАЛИ:

Іванову Надію Вікторівну – керуючого справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради.

ВИСТУПИЛИ: КравченкоІ.П.- Олексіївський сільський голова

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію Іванової Н.В. – керуючого справами виконавчого апарату Бобринецької районної ради про надання  рекомендацій посадовим особам місцевого самоврядування Бобринецького району щодо дотримання єдиного порядку заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” від 07.04.2011 року № 3206-4  із змінами, внесеними Законами України прийняти до відома.

2.

СЛУХАЛИ:

Лавріненка А.В.начальника Бобринецького районного  управління юстиції.

Про Закон України “Про запобігання корупції”  від 14.10.2014 року,

№ 1700-18, який буде введено в дію 26.04.2015 року.

ВИСТУПИЛИ: Секрет К.Л.-Веселівський сільський голова

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію Лавріненка А.В.- начальника Бобринецького районного управління юстиції “Про Закон України “Про запобігання корупції”  від 14.10.2014 року, № 1700-18, який буде введено в дію 26.04.2015 року,

прийняти до відома.

3.

СЛУХАЛИ:

Лавріненка А.В.начальника Бобринецького районного  управління юстиції.

ВИСТУПИЛИ: Ільчишина Г.П-Костомарівський сільський голова

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію Лавріненка А.В.- начальника Бобринецького районного управління юстиції “Про Закон України  “Про Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування” прийняти до відома.

4.

СЛУХАЛИ:

Когадька Ю.М. – заступника начальника, начальника Бобринецького відділення Долинської обласної державної податкової інспекції  Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області.

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків і зборів.

ВИСТУПИЛИ:Польнікова В.О.-Витязівський сільський голова

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію Когадька Ю.М. – заступника начальника, начальника Бобринецького відділення Долинської обласної державної податкової інспекції  Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області “Про особливості встановлення ставок з місцевих податків і зборів” прийняти до відома.

Голова  районної ради                                           І.ТАНАСІЄНКО