Подяка за патріотизм та підтримку захисників Вітчизни

Подякували за патріотизм та підтримку наших захисників

27 березня, керівництво району, перед початком засідання пленарного засідання сесії Бобринецької районної ради вручили Подяки організаторам та учасникам благодійної поїздки в зону проведення АТО направлену на моральну та духовну підтримку захисників Вітчизни.

Так, відповідно до розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації та голови Бобринецької районної ради за участь у концерті для учасників антитерористичної операції на сході України, в підтримку Збройних Сил України в м. Старобільськ Луганської області, який відбувся 20 березня, оголошено та вручено  Подяку: АЛБ Анні Юріївні, солістці районного Будинку культури;  ДИМУРІ Андрію Володимировичу, звукооператору районного Будинку культури; ЗМИКАЛО Валентині Миколаївні, солістці районного Будинку культури;  ЛАФЕТІ Анжелі Андріївні, директору Федіївського сільського Будинку культури; МЕЛЬНІЧЕНКО Ользі Володимирівні, директору районного Будинку культури; НЕЛЕПІ Наталії Анатоліївні, керівнику народного аматорського квартету “Лілея” районного Будинку культури; ПЛЮЩЕВСЬКОМУ Сергію Олександровичу, методисту районного Будинку культури; ТІЛЬНОМУ Олександру Григоровичу, солісту районного Будинку культури.

Оголошено Подяку за організацію поїздки в м. Старобільськ Луганської області та активну волонтерську роботу: НІКІТЮКУ Сергію Олександровичу, депутату Бобринецької міської ради,  волонтеру Бобринецького фонду “Перемога”. Також, Подяку за активну волонтерську роботу та підтримку учасників антитерористичної операції на сході України отримали: ОНИСЬКО Юрій Юрійович, обласний благочинний протоієрей, настоятель Свято-Миколаївської церкви та ПЕТРОВ Олександр Миколайович, депутату Бобринецької районної ради.