Вітали працівників соціальної сфери

4 листопада працівників соціальної сфери району вітали з професійним святом, яке українці відзначають у першу неділю листопада. Їхня праця скромна і не завжди помітна, але сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Тож з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова привітали працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру зайнятості та територіального центру соціального обслуговування населення району. Найкращих нагородили спільними Подяками і Грамотами районної ради та районної державної адміністрації, висловили слова підтримки і вдячності, наголосивши, що робота соціальних працівників на сьогоднішній день необхідна нашому місту і району.