Відбулась панахида в честь пам’яті загиблих учасників АТО

8 листопада у Свято-Миколаївської церкві м.Бобринець відбулась панахида в честь пам’яті загиблих учасників АТО і тих, хто віддав життя за мир та Україну.

В панахиді взяли участь представники громадських організацій, навчальних закладів, трудових колективів, воїни АТО та небайдужі мешканці району.

Загиблих учасників антитерористичної операції на сході України було вшановано хвилиною мовчання. Відбулося покладання квітів заступником голови районної ради Наталією Сабліною, заступником голови районної державної адміністрації Людмилою Сопільняк до меморіалу загиблим воїнам АТО, який знаходиться на території церкви. Ми у вічному боргу перед полеглими за їхні обірвані життя, невичерпну силу духу, свідому самопожертву та прояв незбагненної мужності. Слава Героям! Слава Україні!