У Чарівному пройшла військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

20 квітня відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Гра проходила на базі Чарівненської ЗШ І-ІІІ ступенів. За першість змагалися 12 шкільних команд Бобринецького району.
На початку змагань із вітальним словом до присутніх звернулися представники від органів влади та місцевого самоврядування району: голова районної ради Олена Гадемська, перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун, військовий комісар Микола Капітоненко, сільські голови Чарівного та Веселівки – Микола Крамаренко і Костянтин Секрет.

У ході змагань учасники показали свої вміння у різноманітних конкурсах. Підсумком гри стало нагородження команд Грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з грошовим заохоченням.

Серед учнів молодшої вікової категорії перше місце здобула команда Олексіївської загальноосвітньої школи (рій “Хортиця”), друге – Новоградівська ЗШ (рій “Вітрик”), третє – КЗ “Благодатненська ЗШ” (рій “Соколи”).

Серед учнів старшої вікової категорії перше місце виборола Костомарівська ЗШ (рій “Сапсан”), друге – Кетрисанівська ЗШ (рій “Козацька сила”), третє – Тарасівська ЗШ (рій “Хоробрі серцем”).

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.