ФРАКЦІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Депутатська фракція Бобринецької районної ради від Бобринецької районної організації партії “Блок Петра Порошенка “СОЛІДАРНІСТЬ” – уповноважений представник Бергер Сергій Володимирович.

Кількість членів фракції – 6 осіб: Бергер Сергій Володимирович, Шевченко Сергій Анатолійович, Івашина Володимир Володимирович, Німенко Сергій Іванович, Різанов Микола Станіславович, Савченко Зоя Дмитрівна

__________________________

Депутатська фракція Бобринецької районної ради від Бобринецької районної організації політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” – уповноважений представник Рибачук Надія Володимирівна.

Кількість членів фракції – 5 осіб: Рибачук Надія Володимирівна, Косенко Сергій Опанасович, Корінський Віктор Васильович, Гура Валентина Григорівна,Штурко Геннадій Андрійович.

___________________________

Депутатська фракція Бобринецької районної ради від політичної партії “Опозиційний блок”, уповноважений представник – Олексієнко Людмила Йосипівна.

Кількість членів фракції – 3 особи: Олексієнко Людмила Йосипівна, Цесарська Лариса Наумівна, Цесарський Анатолій Юрійович.

_____________________________

Депутатська фракція Бобринецької районної ради від Бобринецької районної політичної партії Аграрної партії України”, уповноважений представник – Крутько Юрій Миколайович.

Кількість членів фракції – 7 осіб: Бобух Анатолій Григорович, Ємельянов Олег Володимирович, Іванов Віктор Миколайович, Крутько Юрій Миколайович, Романюк Віктор Арсенович, Рижков Олексій Миколайович, Литвиненко Іван Миколайович.

ПОЗАФРАКЦІЙНІ:

Від Бобринецької районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка: Сабліна Наталія Анатоліївна, Скрипник Ірина Віталіївна, Дерев’янко Марія Миколаївна

___________________________

Від Бобринецької районної організації Партії Пенсіонерів України: Секрет Зоя Федорівна

_________________________

До відома: Зважаючи на визначеність депутатського корпусу, районна рада утворила президію. Нагадаємо, що Президія ради є дорадчим органом ради, який попередньо готує узгоджені пропозиції і рекомендації з питань, що передбачається внести на розгляд ради. Президія ради може приймати рішення, які мають дорадчий характер. До складу президії ради входять голова ради, заступник голови районної ради, голови постійних комісій ради, уповноважені представники депутатських груп і фракцій.