3 травня, напередодні Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні головою районної ради Оленою Гадемською, першим заступником голови райдержадміністрації Валентином Мельником, головою районної організації ветеранів України Інною Гребенюк вручено відзнаку Президента України – ювілейну медаль “70 років Перемоги над нацизмом” ветерану Великої Вітчизняної війни Івану Васильовичу Хмарі, який проживає на території міста Бобринець. Незважаючи на похилий вік ветеран особисто зустрів гостей та поспілкувався із ними.

Цього ж дня Олена Гадемська разом з Валентином Мельником та Інною Гребенюк в актовій залі Мирнівської школи Чарівненської сільської ради вручили ювілейну медаль “70 років Перемоги над нацизмом” жителю села Мирне, ветерану Великої Вітчизняної війни Івану Захаровичу Кондратьєву.

З нагоди урочистої події учнями сільської школи було представлено тематичну програму, яка закликала пам’ятати Велику Перемогу над фашистськими загарбниками.