Оголошення

про відкриття провадження у справі №811/1299/18 за адміністративним позовом Рожкована Сергія Миколайовича до Бобринецької районної ради Кіровоградської області про визнання незаконною та скасування статті 8 Регламенту районної ради.

Позивач звернувся до Кіровоградського окружного адміністративного суду з позовом і просить:

1. Визнати незаконною статтю 8 Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням шістнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 30 березня 2018 року №286 “Про внесення змін до Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання”;

2. Скасувати статтю 8 Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням шістнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 30 березня 2018 року №286 “Про внесення змін до Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання”;

3. Зобов’язати Бобринецьку районну раду подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення у справі.

Призначено справу до розгляду у підготовчому судовому засіданні на 18 травня 2018 року о 12.00 год. у приміщенні Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою: 25006, м.Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 40, 7 поверх в залі судового засідання № 3.