Про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2015 року №39 “Про структуру та чисельність виконавчого апарату Бобринецької районної ради”

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної ради

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ______________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від ___ __________ 2019 року                                                                   № ___

м.Бобринець

Про внесення змін до рішення районної

ради від 18 грудня 2015 року №39 “Про

структуру та чисельність виконавчого

апарату Бобринецької районної ради”

Відповідно до пункту 4 частини першої статті 43 та статті 58 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, із змінами та доповненнями, (додаток № 49, 55)

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до структури виконавчого апарату районної ради, затвердженої рішенням другої сесії Бобринецької районної ради від 18 грудня 2015 року №39 “Про структуру та чисельність виконавчого апарату Бобринецької районної ради”, виклавши у новій редакції (додається), а саме:

вивести посаду:

“Головний спеціаліст з питань правової роботи і звернень громадян”;

ввести:

“Начальник юридичного відділу”;

вивести посаду:

“Провідний спеціаліст”;

ввести:

“Радник голови районної ради”.

2. Дане рішення набирає чинності з 01 липня 2019 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

 

 

Додаток

рішення Бобринецької районної ради

___ ________ 2019 року

№ ___

 

 

СТРУКТУРА ТА ЧИСЕЛЬНІСЬ

виконавчого апарату районної ради

 

№ з/п

Посада

Кількість штатних

одиниць

 

Керівництво

3

 

1

Голова районної ради

1

 

2

Заступник голови районної ради

1

 

3

Керуючий справами

1

 

 

Організаційний відділ

3

 

4

Начальник організаційного відділу

1

 

5

Завідувач сектора з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад міста та сіл району, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

1

 

6

Секретар керівника

1

 

 

Юридичний відділ

3

 

7

Начальник юридичного відділу

1

 

8

Радник голови районної ради

1

 

9

Головний спеціаліст

1

 

 

 

 

10

Головний бухгалтер

1

 

11

Водій

1

 

12

Прибиральник службових приміщень

1

 

 

Разом

12

 

___________________

Про надання службової квартири №4 Рапацькій Веронікі Олегівні

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від __ _______ 2019 року                                                                        № ___

м.Бобринець

Про надання службової квартири №4

Рапацькій Веронікі Олегівні

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Житлового кодексу Української РСР, Цивільного кодексу України, Положення про порядок надання службових приміщень і користування ними, затвердженого рішенням двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 14 грудня 2018 року №336

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати РАПАЦЬКІЙ Веронікі Олегівні, лікару-рентгенологу Бобринецької центральної районної лікарні, на склад сім’ї із трьох осіб (чоловік та дочка) для тимчасового проживання на час виконання службових обов’язків службову квартиру №4 загальною площею 30,2 кв.м квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок Порика, 8.

2. Бобринецькій центральній районній лікарні видати наказ про надання службової квартири №4 квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок Порика, 8.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації видати ордер на службову квартиру №4 загальною площею 30,2 кв.м квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок Порика, 8 РАПАЦЬКІЙ Веронікі Олегівні, лікару-рентгенологу Бобринецької центральної районної лікарні.

4. Надати згоду на реєстрацію місця проживання Рапацької Вероніки Олегівни та членів сім’ї у квартирі №4 квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок  Порика, 8.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Про надання службової квартири №5 Алєксєєнко Людмилі Олександрівні

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від __ _______ 2019 року                                                                        № ___

м.Бобринець

Про надання службової квартири №5

Алєксєєнко Людмилі Олександрівні

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Житлового кодексу Української РСР, Цивільного кодексу України, Положення про порядок надання службових приміщень і користування ними, затвердженого рішенням двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 14 грудня 2018 року №336

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати АЛЄКСЄЄНКО Людмилі Олександрівні, сестрі медичній дерматологічного кабінету поліклініки Бобринецької центральної районної лікарні, на склад сім’ї із двох осіб (дочка) для тимчасового проживання на час виконання службових обов’язків службову квартиру №5 загальною площею 31,0 кв.м квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок  Порика, 8.

2. Бобринецькій центральній районній лікарні видати наказ про надання службової квартири №5 квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок Порика, 8.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації видати ордер на службову квартиру №5 загальною площею 31,0 кв.м квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок  Порика, 8 АЛЄКСЄЄНКО Людмилі Олександрівні, сестрі медичній дерматологічного кабінету поліклініки Бобринецької центральної районної лікарні.

4. Надати згоду на реєстрацію місця проживання Алєксєєнко Людмили Олександрівни та членів сім’ї у квартирі №5 квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок Порика, 8.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Про надання службової квартири №6 Крутію Анатолію Олександровичу

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від __ _______ 2019 року                                                                        № ___

м.Бобринець

Про надання службової квартири №6

Крутію Анатолію Олександровичу

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Житлового кодексу Української РСР, Цивільного кодексу України, Положення про порядок надання службових приміщень і користування ними, затвердженого рішенням двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 14 грудня 2018 року №336

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати КРУТІЮ Анатолію Олександровичу, лікарю-інтерну зі спеціальності “Ортопедія та травматологія” Бобринецької центральної районної лікарні, для тимчасового проживання на час виконання службових обов’язків службову квартиру № 6 загальною площею 22,3 кв.м квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок Порика, 8.

2. Бобринецькій центральній районній лікарні видати наказ про надання службової квартири №6 квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок Порика, 8.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації видати ордер на службову квартиру №6 загальною площею 22,3 кв.м квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок Порика, 8 КРУТІЮ Анатолію Олександровичу, лікарю-інтерну зі спеціальності “Ортопедія та травматологія” Бобринецької центральної районної лікарні.

4. Надати згоду на реєстрацію місця проживання Крутія Анатолія Олександровича у квартирі №6 квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок Порика, 8.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Про надання службової квартири №2 Хворостенко Тетяні Михайлівні

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від __ _______ 2019 року                                                                        № ___

м.Бобринець

Про надання службової квартири №2

Хворостенко Тетяні Михайлівні

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Житлового кодексу Української РСР, Цивільного кодексу України, Положення про порядок надання службових приміщень і користування ними, затвердженого рішенням двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 14 грудня 2018 року №336

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати ХВОРОСТЕНКО Тетяні Михайлівні, сестрі медичній палатного інфекційного відділення Бобринецької центральної районної лікарні, на склад сім’ї із двох осіб (дочка) для тимчасового проживання на час виконання службових обов’язків службову квартиру №2 загальною площею 25,3 кв.м квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок  Порика, 8.

2. Бобринецькій центральній районній лікарні видати наказ про надання службової квартири №2 квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок Порика, 8.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації видати ордер на службову квартиру №2 загальною площею 25,3 кв.м квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок  Порика, 8 ХВОРОСТЕНКО Тетяні Михайлівні, сестрі медичній палатного інфекційного відділення Бобринецької центральної районної лікарні.

4. Надати згоду на реєстрацію місця проживання Хворостенко Тетяни Михайлівни та членів сім’ї у квартирі №2  квартирного житлового будинку, розташованого за адресою: м.Бобринець, провулок  Порика, 8.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Про затвердження Статуту комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від __ _______ 2019 року                                                                        № ___

м.Бобринець

Про затвердження Статуту

комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр”

Бобринецької районної ради

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 26 Закону України “Про освіту”, статті 78 Господарського кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 “Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр”, рішення сімнадцятої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 30 травня 2018 року №298 “Про створення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради” зі змінами

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Статут комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради (додається).

2. Положення комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради, затверджено рішенням Бобринецької районної ради 30 травня 2018 року №298, із змінами, внесеними рішенням від 22 березня 2019 року №357, вважати таким, що втратило чинність.

3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації здійснити заходи щодо державної реєстрації Статуту комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Бобринецької районної ради у встановленому чинним законодавством порядку.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: охорони здоров’я, освіти, праці, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та спорту; діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об'єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

 

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Бобринецької районної ради

___ червня 2019 року № ___

 

СТАТУТ

комунальної установи

“Інклюзивно-ресурсний центр”

Бобринецької районної ради

 

Бобринець – 2019


І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Статут визначає порядок утворення та припинення, основні правові та економічні засади діяльності, а також правовий статус комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Бобринецької  районної ради » (далі – Центр).

1.2. «Інклюзивно-ресурсний центр Бобринецької районної ради» є комунальною установою.

1.3. Повне найменування українською мовою – комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Бобринецької районної ради.

Скорочене найменування українською мовою – КУ «ІРЦ» БРР.

1.4. Центр створений рішенням сесії Бобринецької районої ради.

1.5. Засновником центру є Бобринецька районна рада (ЄДРПОУ  42425894), 27200 Кіровоградська  область, місто Бобринець, вулиця Незалежності, будинок  80  (далі – засновник).

Центр підпорядковується відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації, а в частині провадження фінансово-господарської діяльності – Бобринецькій районній раді та Бобринецькій районній державній адміністрації.

Уповноваженим органом управління є відділ освіти, молоді та спорту  Бобринецької районної державної адміністрації (далі – уповноважений орган управління).

Центр має приміщення, пристосоване для дітей з особливими освітніми потребами відповідно довимог законодавства, у тому числі державних санітарних нормі правил та державних будівельних норм.

Центр надає послуги дітям з особливими освітніми потребами, які проживають (навчаються) у Бобринецькому районні за умови подання відповідних документів.

1.6. Юридична адреса Центру –27213,Кіровоградська обл., Бобринецький район,  с.Олексіївка,вул. Олексіївська, 6. Фактична адреса Центру – Кіровоградська область, м. Бобринець пров. В. Порика, 6.

1.7. У своїй діяльності Центр керується Конституцією України, Конвенцією про права осіб з інвалідністю, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» від 12 липня 2017 року № 545, іншими актами законодавства та цим Статутом.

1.8. Центр є юридичною особою, має самостійний баланс, печатку і штампи, бланк із своїм найменуванням.

1.9. Центр користується закріпленим за ним комунальним майном на праві оперативного правління.

1.10. Центр здійснює господарську діяльність.

1.11. Збитки, задані Центру внаслідок виконання рішень органів державної влади чи органів місцевого самоврядування, які було визнано судом неконституційними або недійсними, підлягають  відшкодуванню зазначеними органами добровільно або за рішенням суду.

1.12. Для здійснення господарської діяльності Центр залучає і використовує матеріально-технічні, фінансові, трудові та інші види ресурсів, використання яких не заборонено законодавством.

1.13.Засновник та відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації не відповідають за зобов’язаннями Центру, а Центр не відповідає за зобов’язаннями власника та відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

1.14. Центр є неприбутковою установою та не має на меті отримання доходів.

Забороняється розподіляти отримані доходи, прибутки або їх частини для розподілу серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

Доходи (прибутки) Центру використовують винятково на утримання Центру, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених його установчими документами.

 

ІІ. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ЦЕНТРУ

2.1. Центр створений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі – комплексна оцінка), надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

2.2. Відповідно до поставленої мети, предметом діяльності Центру є:

2.2.1. Проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини.

2.2.2. Надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах (не відвідують навчальні заклади), здобувають повну загальну середню освіту у професійно-технічних навчальних закладах та не отримують відповідної допомоги.

2.2.3. Ведення реєстру дітей, які пройшли комплексну оцінку і перебувають на обліку в центрі, за згодою батьків (одного з батьків) або законних представників на обробку персональних даних неповнолітньої дитини.

2.2.4. Ведення реєстру навчальних закладів, реабілітаційних установ системи охорони здоров’я, соціального захисту та громадських об’єднань, а також реєстру фахівців, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, у тому числі фахівців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), навчально-реабілітаційних центрів, громадських об’єднань, за згодою фахівців, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами.

2.2.5. Надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання.

2.2.6. Надання методичної допомоги педагогічним працівникам дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, батькам (одному з батьків) або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами щодо особливостей організації надання психолого-педагогічної допомоги таким дітям.

2.2.7. Взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів щодо виконання рекомендацій, зазначених у висновку Центру, проведення оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами.

2.2.8. Надання консультацій батькам (одному з батьків) або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами стосовно мережі дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти, наявних освітніх, медичних, соціальних ресурсів для надання допомоги таким дітям.

2.2.9. Надання консультативно-психологічної допомоги батькам (одному з батьків) або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами у формуванні позитивної мотивації щодо розвитку таких дітей.

2.2.10. Провадження інформаційно-просвітницької діяльності шляхом проведення конференцій, семінарів, засідань за круглим столом, тренінгів, майстер-класів з питань організації надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами.

2.2.11. Взаємодія з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, навчальними закладами, закладами охорони здоров’я, закладами соціального захисту, службами у справах дітей, громадськими об’єднаннями щодо виявлення та надання своєчасної психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами починаючи з раннього віку, в разі потреби із залученням відповідних спеціалістів; підготовка звітної інформації про результати діяльності центру для засновника, відповідного структурного підрозділу з питань діяльності центру, а також аналітичної інформації для відповідного Центру.

ІІІ. ПРАВА І ОБОВЯЗКИ

3. Центр має право:

3.1. Звертатися у порядку, передбаченому законодавством, до центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також підприємств і організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, для отримання інформації та матеріалів, необхідних для виконання покладених на Центр завдань.

3.2. Укладати угоди з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, а також фізичними особами відповідно до законодавства.

3.3. Здійснювати співробітництво з іноземними організаціями відповідно до законодавства.

3.4. Залучати підприємства, установи та організації для реалізації своїх статутних завдань у визначеному законодавством порядку.

3.5. Здійснювати інші права, що не суперечать чинному законодавству.

3.6. Здійснювати оперативну діяльність по матеріально-технічному забезпеченню своєї роботи.

3.7. З метою якісного виконання покладених завдань Центр зобов’язаний:

У разі виявлення складних життєвих обставин та/або ризику для життя і здоров’я дитини невідкладно інформувати службу у справах дітей за місцем проживання дитини, територіальний підрозділ Національної поліції.

Вносити пропозиції засновнику, уповноваженому ним органу щодо удосконалення діяльності центру, розвитку послуг для дітей з особливими освітніми потребами.

Залучати у разі потреби додаткових фахівців, у тому числі медичних працівників, працівників соціальних служб, фахівців інших центрів, працівників дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), навчально-реабілітаційних центрів, для проведення комплексної оцінки.

Створювати належні умови для високопродуктивної праці, забезпечувати додержання законодавства про працю, правил та норм охорони праці, техніки безпеки, соціального страхування.

3.8. Центр за наявності належної матеріально-технічної та соціально-культурної бази, власних фінансових коштів може організовувати та проводити міжнародні науково-методичні семінари, конференції, практикуми, наради, виставки тощо, здійснювати обмін і взаємне стажування працівників, брати участь у міжнародних науково-методичних заходах;

3.9. Центр за наявності належної матеріально-технічної та соціально-культурної бази, власних фінансових коштів може укладати угоди про співпрацю та реалізацію спільних програм і проектів, установлювати прямі зв’язки з партнерами за кордоном, міжнародними освітніми організаціями, закладами освіти, науковими установами зарубіжних країн у встановленому чинним законодавством порядку.

ІV. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ОЦІНКИ

 

4.1. Первинний прийом батьків (одного з батьків) або законних представників дитини проводить психолог Центру, який визначає час та дату проведення комплексної оцінки та встановлює наявність таких документів:

документів, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників;

свідоцтва про народження дитини;

індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);

форми первинної облікової документації № 112/0 “Історія розвитку дитини”, затвердженої МОЗ, у разі потреби - довідки від психіатра.

4.2. Центр проводить комплексну оцінку не пізніше ніж протягом місяця з моменту подання письмової заяви батьків (одного з батьків) або законних представників дитини (далі - заява) та/або її особистої заяви (для дітей віком від 16 до 18 років) щодо проведення комплексної оцінки, а також надання письмової згоди на обробку персональних даних дитини.

4.3. У разі коли дитина з особливими освітніми потребами здобуває дошкільну або загальну середню освіту, до заяви можуть додаватися:

психолого-педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного закладу освіти;

зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки; документи щодо додаткових обстежень дитини.

4.4. У разі коли дитині з особливими освітніми потребами вже надавалася психолого-педагогічна допомога, до Центру подаються:

попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки;

висновок відповідних фахівців щодо результатів надання психолого-педагогічної допомоги із зазначенням динаміки розвитку дитини згідно з індивідуальною програмою розвитку.

4.5. Центр може проводити комплексну оцінку за місцем навчання та/або проживання (перебування) дитини. Графік проведення комплексної оцінки обов’язково погоджується з керівником відповідного закладу освіти, закладу охорони здоров’я та батьками (одним з батьків) або законними представниками дитини за два тижні до початку її проведення.

4.6. Під час проведення комплексної оцінки фахівці Центру повинні створити атмосферу довіри та доброзичливості, враховувати фізичний та емоційний стан дитини, індивідуальні особливості її розвитку, вік, місце проживання, мову спілкування тощо.

4.7. Участь батьків (одного з батьків) або законних представників дитини у проведенні комплексної оцінки є обов’язковою.

4.8. Комплексна оцінка проводиться фахівцями інклюзивно-ресурсного центру індивідуально за такими напрямами:

оцінка фізичного розвитку дитини;

оцінка мовленнєвого розвитку дитини;

оцінка когнітивної сфери дитини;

оцінка емоційно-вольової сфери дитини;

оцінка освітньої діяльності дитини.

4.9. Метою проведення оцінки фізичного розвитку дитини є визначення рівня її загального розвитку, відповідності віковим нормам, розвитку дрібної моторики, способу пересування тощо. За результатами оцінки вчитель-реабілітолог заповнює карту спостереження дитини.

4.10. Оцінка мовленнєвого розвитку дитини проводиться з метою визначення рівня розвитку та використання вербальної/невербальної мови, наявності мовленнєвого порушення та його структури. Результати оцінки вчитель-логопед зазначає у висновку про комплексну оцінку.

4.11. Оцінка когнітивної сфери дитини проводиться з метою визначення рівня сформованості таких пізнавальних процесів, як сприйняття, пам’ять, мислення, уява, увага. Результати оцінки практичний психолог зазначає у висновку про комплексну оцінку.

4.12. Оцінка емоційно-вольової сфери дитини проводиться з метою виявлення її здатності до вольового зусилля, схильностей до проявів девіантної поведінки та її причин. Результати оцінки практичний психолог зазначає у висновку про комплексну оцінку.

4.13. Метою проведення оцінки освітньої діяльності дитини є визначення рівня сформованості знань, вмінь, навичок відповідно до освітньої програми або основних критеріїв формування вмінь та навичок дітей дошкільного віку. Таку оцінку проводить вчитель-дефектолог та її результати зазначає у висновку про комплексну оцінку.

4.14. У разі потреби фахівці інклюзивно-ресурсного центру можуть проводити комплексну оцінку за іншими напрямами, зокрема визначення рівня соціальної адаптації, взаємовідносин з однолітками, дорослими.

4.15. Результати комплексної оцінки оформлюються в електронному вигляді, зберігаються в інклюзивно-ресурсному центрі та надаються батькам (одному з батьків) або законним представникам дитини за письмовим зверненням.

Інформація про результати комплексної оцінки є конфіденційною. Обробка та захист персональних даних дітей в інклюзивно-ресурсному центрі здійснюється відповідно до вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

4.16. Узагальнення результатів комплексної оцінки здійснюється на засіданні фахівців інклюзивно-ресурсного центру, які її проводили, в якому мають право брати участь батьки (один з батьків) або законні представники дитини з особливими освітніми потребами.

4.17. За результатами засідання складається висновок про комплексну оцінку, в якому зазначаються загальні дані про дитину з особливими освітніми потребами, її сім’ю (батьків (одного з батьків) або законних представників, братів, сестер), умови виховання в сім’ї, стан здоров’я дитини, заклад освіти, де навчається дитина, напрями проведення комплексної оцінки, загальні висновки, рекомендації, прізвище, ім’я, по батькові фахівців інклюзивно-ресурсного центру, які проводили оцінку.

4.18. Фахівці інклюзивно-ресурсного центру зобов’язані ознайомити батьків (одного з батьків) або законних представників дитини з особливими освітніми потребами з висновком про комплексну оцінку, умовами навчання та надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг у закладах освіти  (у разі здобуття дитиною дошкільної чи загальної середньої освіти).

4.19. Комплексна оцінка з підготовкою відповідного висновку проводиться протягом 10 робочих днів.

4.20. Висновок про комплексну оцінку надається батькам (одному з батьків) або законним представникам дитини з особливими освітніми потребами, за заявою яких (якого) її проведено, у двох примірниках, один з яких подається батьками  (законними представниками) дитини до закладу освіти.

4.21. Висновок про комплексну оцінку реєструється у відповідному журналі та зберігається в електронному вигляді в інклюзивно-ресурсному центрі (сканована копія такого висновку).

4.22. У разі встановлення фахівцями інклюзивно-ресурсного центру наявності у дитини особливих освітніх потреб висновок про комплексну оцінку є підставою для складення для неї індивідуальної програми розвитку та надання їй психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг.

4.23. Комплексна оцінка може проводитися перед зарахуванням дитини з особливими освітніми потребами до закладу дошкільної або загальної середньої освіти. З метою створення у такому закладі умов для навчання дитини її батьки (один з батьків) або законні представники звертаються до інклюзивно-ресурсного центру за шість місяців до початку навчального року.

Перед проведенням комплексної оцінки батьки (один з батьків) або законні представники дитини можуть звернутися дозакладу загальної середньої освіти, який вони обрали, для зарахування дитини.

4.24. Повторна комплексна оцінка фахівцями Центру проводиться у разі:

переходу дитини з особливими освітніми потребами з дошкільного закладу освіти в заклад загальної середньої освіти, переведення дитини із спеціального закладу дошкільної освіти, спеціального закладу загальної середньої освіти, закладу загальної середньої освіти до інклюзивної (спеціальної) групи закладу дошкільної освіти або інклюзивного (спеціального) класу закладу загальної середньої освіти;

надання рекомендацій команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти та дошкільної освіти, психолого-педагогічної комісії спеціального закладу загагальної середньої освіти щодо наявності успіхів або труднощів у засвоєнні дитиною освітньої програми.

4.25. У разі коли батьки (один з батьків) або законні представники дитини з особливими освітніми потребами не погоджуються з висновком про комплексну оцінку, вони можуть звернутися до відповідного структурного підрозділу з питань діяльності інклюзивно-ресурсного центру органів управління освітою для проведення повторної комплексної оцінки республіканським, обласним, мм. Києва та Севастополя психолого-педагогічним консиліумом (далі - консиліум).

Протягом 10 робочих днів з дати звернення батьків (одного з батьків) або законних представників відповідний структурний підрозділ з питань діяльності інклюзивно-ресурсного центру зобов’язаний організувати проведення повторної комплексної оцінки дитини з особливими освітніми потребами за місцем її проживання (перебування)/навчання чи в іншому місці за попереднім погодженням з батьками (одним з батьків) або законними представниками.

4.26. Повторна комплексна оцінка може проводитися за всіма або окремими напрямами залежно від освітніх потреб дитини з особливими освітніми потребами та наявної інформації про її розвиток.

4.27. За результатами повторної комплексної оцінки складається висновок про повторну комплексну оцінку, що є основою для розроблення індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами та надання їй психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг.

 

V. ОРГАНІЗАЦІЯ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ ТА НАДАННЯ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИХ ТА КОРЕКЦІЙНО-РОЗВИТКОВИХ ПОСЛУГ ДИТИНІ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ.

 

5.1. Психолого-педагогічний супровід – це комплексна система заходів з організації освітнього процесу та розвитку дитини, передбачена індивідуальною програмою розвитку.

Психолого-педагогічні послуги – це комплексна система заходів з організації освітнього процесу та розвитку  особи з особливими освітніми потребами, що передбачені індивідуальною програмою розвитку та надаються педагогічними працівниками закладів освіти, реабілітаційних установ системи охорони здоров’я, соціального захисту, фахівцями інклюзивно-ресурсного центру.

Корекційно-розвиткові послуги – це комплексна система заходів супроводження особи з особливими освітніми потребами у процесі навчання, що спрямовані на корекцію порушень шляхом розвитку особистості, її пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери та мовлення.

5.2. Психолого-педагогічний супровід, психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги спрямована на:

соціалізацію дітей з особливими освітніми потребами, розвиток їх самостійності та відповідних компетенцій;

формування компенсаційних способів діяльності як важливої умови підготовки дітей з особливими освітніми потребами до навчання в закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладів, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти;

розвиток навичок саморегуляції та саморозвитку дітей з урахуванням наявних знань, умінь і навичок комунікативної діяльності, становлення особистості.

За результатами комплексної оцінки фахівці інклюзивно-ресурсного центру:

визначають напрями та обсяг психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг, які надаються дітям з особливими освітніми потребами (для дитини з інвалідністю - з урахуванням індивідуальної програми реабілітації) та забезпечують їх надання шляхом проведення індивідуальних і групових занять;

надають рекомендації щодо складення, виконання, коригування індивідуальної програми розвитку в частині надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг, змісту, форм та методів навчання відповідно до потенційних можливостей дитини, створення належних умов для навчання залежно від порушень розвитку дітей з особливими освітніми потребами (доступність приміщень, особливості облаштування робочого місця, використання технічних засобів тощо).

Психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги надаються дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, і не отримують відповідної допомоги.

VІ. КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЦЕНТРУ

6.1. Керівництво діяльністю інклюзивно-ресурсного центру здійснює директор, який призначається на посаду строком на три роки на конкурсній основі та звільняється з посади засновником за погодженням з відповідним структурним підрозділом з питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів органів управління освітою. На посаду директора інклюзивно-ресурсного центру призначається особа, яка має вищу освіту за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія»), або «Психологія» («Практична психологія») та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Строк найму, права, обов’язки і відповідальність директора, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

6.2.Діяльність Центру забезпечують педагогічні працівники: вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи (сурдопедагоги, олігофренопедагоги, тифлопедагоги), практичні психологи, вчитель-реабілітолог, а також медична сестра, бухгалтер та господарсько – обслуговувальний персонал.

6.3. На посади педагогічних працівників Центру призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту ступеня магістра. Стаж роботи за фахом не менше 60 відсотків педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру повинен становити три або більше років. Директор призначає на посади фахівців центру на конкурсній основі та звільняє їх з посад відповідно до законодавства, затверджує їх посадові інструкції;

6.5. Обов’язки фахівців Центру визначаються відповідно до законодавства та посадових інструкцій.

6.6. На педагогічних працівників Центру поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників  спеціальних закладів загальної середньої освіти.

6.7. У разі потреби інклюзивно-ресурсний центр може залучати додаткових фахівців шляхом укладання цивільно-правових угод.

6.8. Для надання психолого-педагогічної допомоги в інклюзивно-ресурсному центрі можуть вводитися такі посади:

Вчителів-логопедів з розрахунку одна штатна одиниця на 25-30 дітей з порушеннями мовлення або 15-20 дітей з тяжкими порушеннями мовлення, або 15 дітей дошкільного віку з фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення, або 12 дітей дошкільного віку з тяжкими порушеннями мовлення;

Вчителів-дефектологів з розрахунку одна штатна одиниця на 12-15 дітей з порушеннями слуху/зору/інтелектуального розвитку;

Практичних психологів з розрахунку одна штатна одиниця на 12-15 дітей, які мають порушення емоційно-вольової сфери/пізнавальних процесів;

Вчителів – реабілітологів з розрахунку одна штатна одиниця на 12-15 дітей, які мають порушення опорно-рухового апарату.

6.9. Посада прибиральника приміщень центру вводиться з розрахунку 0,5 штатної одиниці на кожні 200 кв. метрів площі, що прибирається.

6.10. За наявності автотранспортних засобів (автобусів) вводиться посада водія.

Кількісний склад фахівців інклюзивно-ресурсного центру визначається з урахуванням потреб територіальних особливостей, кількості дітей з особливими освітніми потребами. У разі потреби можуть бути введені додаткові штатні одиниці, у тому числі у разі, коли кількість дітей, які проживають на території об’єднаної територіальної громади (району) або у місті (районі міста), перевищує    відповідно 7 тис. та 12 тис.,   інклюзивно-ресурсний центр додатково залучає необхідних фахівців залежно від кількості виявлених дітей відповідної нозології, які потребують надання психолого- педагогічних та корекційно-розвиткових послуг.

6.10. Штатний розпис Центру та режим його роботи затверджується засновником, формується відділом освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації.

6.11. Центр обслуговується централізованою бухгалтерією відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної ради.

6.12.Тривалість робочого тижня педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру становить 40 годин, що становить тарифну ставку, з яких педагогічне навантаження фахівців інклюзивно-ресурсного центру, які надають психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, становить 18 годин на тиждень для безпосередньої роботи з такими дітьми. Крім того, фахівці інклюзивно-ресурсного центру провадять інші види діяльності, зокрема надають консультації батькам (законним представникам) дітей, педагогічним представникам, які беруть участь в інклюзивному навчанні, тощо.

 

VIІ. УПРАВЛІННЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

7.1. Управління Центром здійснюється відповідно до цього Статуту та діючого законодавства.

7.2. Центр підпорядковується Бобринецькій районній раді в межах його компетенції та відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької РДА в межах його компетенції.

7.3. Бобринецька районна рада:

Приймає рішення про утворення, внесення змін, реорганізацію та ліквідацію Центру.

Призначає на посаду та звільняє з посади директора Центру.

Заслуховує звіт про діяльність Центру.

 

VІІІ. МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА ТА

ФІНАНСОВО- ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

8.1. Матеріально-технічна база Центру включає будівлі, споруди, приміщення, землю, комунікації, обладнання, транспортні засоби, інші матеріальні цінності, вартість яких відображена у балансі.

8.2. Майно, закріплене за Центром, належить йому на праві оперативного управління та не може бути вилученим, якщо інше не передбачено законодавством.

8.3. Фінансування Центру здійснюється відповідно до законодавства.

8.4. Фінансово-господарська діяльність Центру провадиться відповідно до бюджетного законодавства, законодавства про освіту та інших нормативно-правових актів.

 

ІX. ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

 

9.1. Центру припиняється в результаті його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. Рішення про реорганізацію або ліквідацію Центру приймається засновником. Припинення діяльності Центру здійснюється комісією з припинення (комісією з реорганізації, ліквідаційною комісією), утвореною в установленому законодавством порядку.

9.2. Під час реорганізації Центру його права та обов’язки переходять до правонаступника, що визначається Бобринецькою районною радою.

9.3. Центр, що є юридичною особою, вважається реорганізованим (ліквідованим) з дня внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відповідного запису в установленому порядку.

 

X. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

 

10.1. Цей Статут є основним документом, який визначає порядок діяльності, сукупність загальних прав та обов’язків Центру протягом усього періоду його функціонування.

10.2. Якщо будь-яке положення цього Статуту стає недійсним, це не порушує дійсності інших положень.

10.3. Цей Статут складено та підписано у трьох примірниках, які мають однакову юридичну силу.

 

Про передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району СОК “Зерно-Бунк”

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної ради

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ______________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від “___” _______ 2019 року                                                                   №____

 

м.Бобринець

 

Про передачу в оренду нерухомого

майна спільної власності територіальних громад

сіл та міста району СОК “Зерно-Бунк”

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії Бобринецької районної ради від 22 червня 2018 року  №307, враховуючи Протокол засідання конкурсної комісії з передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району  від 28 березня 2019 року №2

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати в оренду Сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу “Зерно-Бунк” комплекс будівель (адмінприміщення, склад, склад-гараж) загальною площею 770,2 кв.м за адресою: вул. Соборна (Луначарського), 78, м.Бобринець, Кіровоградська область, що перебуває на балансі Бобринецької районної ради.

2. Затвердити договір оренди нерухомого майна (комплексу будівель) спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району від ____________ 2019 року (додається).

3. Доручити голові Бобринецької районної ради Гадемській Олені Антонівні підписати договір оренди нерухомого майна (комплексу будівель) спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району від ____________ 2019 року.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення районної ради

від ________2019 року № ___

 

 

Договір оренди

нерухомого майна (комплексу будівель) спільної власності

територіальних громад сіл та міста Бобринецького району

м. Бобринець                                                                          “____” _____________ 2019р.

Бобринецька районна рада, надалі – ОРЕНДОДАВЕЦЬ, в особі голови Бобринецької районної ради ГАДЕМСЬКОЇ Олени Антонівни, яка діє на підставі Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” з однієї сторони, та Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив “Зерно-Бунк” надалі – ОРЕНДАР, в особі ____________________________________________________ який діє на підставі статуту Сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “Зерно-Бунк” з другої сторони, що іменуються разом – Сторони, уклали цей договір про нижченаведене:

 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

 

1.1. ОРЕНДОДАВЕЦЬ на підставі акту приймання-передачі передає, а ОРЕНДАР приймає в строкову платну оренду комплекс будівель (адмінприміщення, склад, склад-гараж) загальною площею 770,2 кв.м. за адресою: вул. Соборна (Луначарського), 78, м.Бобринець, Кіровоградська область, який розташований на земельній ділянці площею 4070 кв.м для виробничої бази та офісу Сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “Зерно-Бунк”.

 

1.2. Цей Договір визначає взаємовідносини Сторін щодо строкового, платного користування ОРЕНДАРЕМ об'єктом оренди.

 

2. ОБ'ЄКТ ОРЕНДИ

 

2.1. Об'єктом оренди є:

другий поверх нежилого приміщення загальною площею 226,3 кв.м,

склад загальною площею 43,7 кв.м,

склад-гараж загальною площею 500,2 кв.м,

згідно викопіювання поповерхового плану зазначених об’єктів,  що складає невід'ємну частину цього Договору (додаток №1).

 

2.2. Ринкова вартість оренди комплексу будівель ( ІІ поверх адмінприміщення, склад, склад-гараж) загальною площею 770,2 кв.м станом на 30 січня 2019 року становить 218993 грн. (без ПДВ) (двісті вісімнадцять тисяч дев’ятсот дев’яносто три гривні).

 

2.3. Опис технічного стану об'єкта оренди на дату передачі його ОРЕНДАРЕВІ, його склад зазначається в акті приймання-передачі об'єкта оренди, що є невід'ємною частиною цього Договору (додаток №2).

 

2.4. Об'єкт оренди належить до спільної власності територіальних громад міста і сіл району і знаходиться на балансі Бобринецької районної ради, яка є Орендодавцем.

 

3. ОРЕНДНА ПЛАТА

 

3.1. За користування об'єктом оренди ОРЕНДАР сплачує до районного бюджету орендну плату, розрахунок якої здійснюється на підставі Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району (далі - Методика), звіту про визначення ринкової вартості комплексу будівель, розташованого за адресою: вул. Соборна (Луначарського), 78, м.Бобринець, Кіровоградська область.

 

Місячний розмір орендної плати на дату підписання цього Договору становить 18250 грн. (без ПДВ) (вісімнадцять тисяч двісті п’ятдесят гривень), згідно  з  розрахунком  орендної плати, що є невід'ємною частиною цього Договору (витяг з Протоколу від 07.03.2019 року №1).

 

3.2. Розмір орендної плати за кожний наступний місяць визначається з урахуванням індексу інфляції за поточний місяць.

 

3.3. Додатково до орендної плати нараховується податок на додану вартість у розмірах та порядку, визначених законодавством України, який сплачується ОРЕНДАРЕМ разом з орендною платою.

 

3.4. Орендна плата сплачується ОРЕНДАРЕМ починаючи з дати підписання акту приймання-передачі. Останнім днем сплати орендної плати є дата підписання Сторонами акту приймання-передачі при поверненні об'єкта оренди ОРЕНДОДАВЦЕВІ.

 

3.5. Орендна плата сплачуються ОРЕНДАРЕМ щомісячно не пізніше 10 числа поточного місяця до районного бюджету на рахунок: р/р___________________.,МФО______ код ЄДРПОУ __________, отримувач _______________________________________________

 

3.6. Вартість комунальних послуг, витрат на утримання прибудинкової території, вартість послуг по технічному обслуговуванню інженерного обладнання та внутрішньобудинкових мереж не входить до складу орендної плати та сплачується ОРЕНДАРЕМ окремо на підставі договорів, укладених ОРЕНДАРЕМ з організаціями, що надають такі послуги.

 

3.7. Зобов'язання ОРЕНДАРЯ по сплаті орендної плати забезпечуються у вигляді авансової орендної плати в розмірі не менше, ніж орендна плата за два місяці. ОРЕНДАР сплачує авансовий платіж протягом 10 календарних днів з дати підписання Договору, що зараховується авансовим платежем, як орендна плата за два місяці. Індексація орендної плати в цьому випадку проводиться відповідно до Методики.

 

3.8. ОРЕНДАР має право сплачувати орендну плату авансом за будь-який період в межах строку дії Договору. Індексація орендної плати в цьому випадку проводиться у відповідності до Методики.

 

4. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

 

4.1. ОРЕНДОДАВЕЦЬ зобов'язаний відповідно до рішення Бобринецької районної ради  підписати цей Договір з додатками та передати, а ОРЕНДАР прийняти по акту приймання-передачі об'єкт оренди.

В разі непідписання акта приймання-передачі (додаток №2 до цього договору) договір вважається не укладеним.

 

4.2. ОРЕНДАР зобов'язаний вносити орендні платежі своєчасно і в повному обсязі.

 

4.3. ОРЕНДАР зобов'язаний забезпечити належне збереження, експлуатацію і санітарне утримання об'єкта оренди, його обладнання, інвентарю та запобігати його пошкодженню і псуванню.

 

4.4. ОРЕНДАР зобов'язаний відповідно до вимог Закону України "Про пожежну безпеку" розробляти комплексні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки об'єкта оренди. Забезпечувати додержання протипожежних вимог стандартів, норм, правил, а також виконання вимог приписів і постанов органів державного пожежного нагляду. Утримувати у справному стані засоби протипожежного захисту, обладнання та інвентар, не допускати їх використання не за призначенням.

 

4.5. ОРЕНДАР зобов'язаний забезпечувати безперешкодний доступ до об'єкта оренди представників ОРЕНДОДАВЦЯ, та надавати за першою вимогою всю необхідну інформацію щодо об'єкта оренди для перевірки дотримання ОРЕНДАРЕМ умов цього договору.

 

4.6. ОРЕНДАР зобов'язаний на вимогу ОРЕНДОДАВЦЯ проводити звіряння взаєморозрахунків по орендних платежах і оформляти відповідні  акти  звірки, щорічно брати участь в інвентаризації розрахунків за станом на 1 січня.

 

4.7. При припиненні використання об'єкта оренди ОРЕНДАР за місяць письмово повідомляє ОРЕНДОДАВЦЯ.

 

4.8. ОРЕНДАР зобов'язаний самостійно сплачувати вартість фактично спожитих комунальних послуг постачальникам таких  послуг, які надаються за окремими договорами, укладеними ОРЕНДАРЕМ з цими організаціями (водопостачання, каналізація, газ, електрична  енергія і т. п.) за тарифами, які у встановленому законодавством порядку відшкодовують повну вартість їх надання, та витрати на утримання прибудинкової території, та послуг по технічному обслуговуванню інженерного обладнання внутрішньобудинкових мереж.

В місячний термін після укладання цього Договору ОРЕНДАР повинен надати ОРЕНДОДАВЦЮ копії договорів, передбачених цим підпунктом.

 

4.9. ОРЕНДАР зобов'язаний протягом місяця, починаючи з дати укладення Договору, застрахувати об'єкт оренди на користь ОРЕНДОДАВЦЯ  на весь термін дії Договору оренди від вогневих ризиків, ризиків стихійних явиш та інших майнових ризиків на суму не менше, ніж балансова вартість об'єкта оренди. У договорі страхування (страховому полісі) ОРЕНДОДАВЕЦЬ повинен бути вказаний як вигодонабувач страхового відшкодування. ОРЕНДАР зобов'язаний надати ОРЕНДОДАВЦЮ копію договору страхування (страхового полісу) та копії платіжних доручень про сплату страхових платежів. Обсяги страхових платежів та терміни їх сплати визначаються договором страхування об'єкта оренди.

 

4.10. ОРЕНДАР зобов'язаний в разі реорганізації, приватизації чи його (ОРЕНДАРЯ) ліквідації або порушенні справи про банкрутство в господарському суді письмово повідомити про це ОРЕНДОДАВЦЯ в 10-денний термін з моменту виникнення перелічених фактів та надати нотаріально посвідчені копії установчих документів, які враховують реорганізаційні процеси, а також інформацію про правонаступництво.

 

4.11. Про зміну поштових, розрахунково-платіжних та інших реквізитів ОРЕНДАР письмово повідомляє ОРЕНДОДАВЦЯ в 10-денний термін.

 

4.12. ОРЕНДАР зобов'язаний забезпечити належне утримання інженерних комунікацій (водопроводу, каналізації, електричних та опалювальних мереж), переданих в оренду разом з об'єктом оренди. У випадку аварій та проведення планових ремонтних робіт повідомляти про це ОРЕНДОДАВЦЯ.

 

4.13. ОРЕНДОДАВЕЦЬ зобов'язаний у непереданих в оренду приміщеннях забезпечувати додержання вимог Закону України "Про пожежну безпеку".

 

5. ПРАВА СТОРІН

 

5.1. ОРЕНДОДАВЕЦЬ має право проводити необхідний огляд та перевірку дотримання ОРЕНДАРЕМ умов договору.

 

5.2. При несплаті ОРЕНДАРЕМ орендної плати протягом 3 місяців з дня закінчення строку платежу ОРЕНДОДАВЕЦЬ має право порушити справу в господарському суді про дострокове розірвання договору та примусове виселення ОРЕНДАРЯ.

 

5.3. ОРЕНДАР має право виступати замовником на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення  необхідного ремонту за письмовим дозволом ОРЕНДОДАВЦЯ.

 

5.4. ОРЕНДАР  після закінчення терміну дії цього Договору має переважне право, за інших рівних умов, на продовження дії Договору, за умови  належного виконання своїх обов'язків за цим Договором. Дозвіл на продовження строку оренди надається рішенням Бобринецької районної ради.

 

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

 

6.1. ОРЕНДОДАВЕЦЬ не несе відповідальності за збитки, нанесені ОРЕНДАРЮ внаслідок аварії інженерних комунікацій, які знаходяться на об'єкті оренди або за його межами, якщо вину ОРЕНДОДАВЦЯ не встановлено.

 

6.2. За несвоєчасну сплату орендних платежів ОРЕНДАР сплачує на користь ОРЕНДОДАВЦЯ пеню в розмірі 0,5% від розміру не сплачених орендних платежів за кожний день прострочення, але не більше розміру, встановленого законодавством України.

У випадку примусового стягнення несвоєчасно сплаченої орендної плати, у порядку встановленому законодавством України, з ОРЕНДАРЯ також стягуються у повному обсязі витрати, пов'язані з таким стягненням.

 

6.3. ОРЕНДАР відшкодовує ОРЕНДОДАВЦЮ збитки, спричинені неналежним ремонтом або експлуатацією об'єкта оренди.

При погіршенні стану або знищенні об'єкта оренди з вини ОРЕНДАРЯ він відшкодовує ОРЕНДОДАВЦЮ збитки в розмірі вартості ремонту або відновлення майна.

Відшкодування збитків, передбачених цим пунктом Договору здійснюється лише за умови, якщо вищезазначені ризики не застраховано або розмір страхового відшкодування менше розміру завданих збитків.

 

6.4. Ризик випадкової загибелі об'єкта оренди несе ОРЕНДОДАВЕЦЬ.

 

6.5. У разі звільнення ОРЕНДАРЕМ об'єкта оренди без письмового попередження, а також без складання акта про передачу об'єкта оренди в належному стані, ОРЕНДАР несе повну матеріальну відповідальність за нанесені у зв'язку з цим збитки в  повному їх розмірі та сплачує ОРЕНДОДАВЦЮ орендну плату за весь період користування.

 

6.6. За майно, залишене ОРЕНДАРЕМ у орендованому  приміщенні без нагляду та охорони, ОРЕНДОДАВЕЦЬ відповідальність не несе.

 

6.7. При  невиконанні або порушенні однією із Сторін умов цього договору та з інших підстав, передбачених законодавчими актами України, Договір може бути розірваний достроково на вимогу однієї із сторін за рішенням суду.

 

6.8. Спірні питання по цьому Договору розглядаються у встановленому законодавством України порядку.

 

6.9. ОРЕНДАР несе відповідальність за належний технічний стан комплексу будівель, його фасаду, інженерних комунікацій, санітарне утримання об'єкта оренди та прибудинкової території.

 

6.10. В разі невиконання ОРЕНДАРЕМ своїх зобов'язань за цим договором ОРЕНДОДАВЕЦЬ вправі стягнути завдані йому збитки за рахунок майна та коштів ОРЕНДАРЯ у встановленому законодавством порядку.

 

7. ВІДНОВЛЕННЯ ОБ'ЄКТА ОРЕНДИ ТА УМОВИ ЙОГО ПОВЕРНЕННЯ

 

7.1. Амортизаційні нарахування на об'єкт оренди нараховує та залишає у своєму розпорядженні ОРЕНДОДАВЕЦЬ.

 

7.2. ОРЕНДАР зобов'язаний протягом дії Договору до передачі об'єкта оренди ОРЕНДОДАВЦЮ по акту за свій рахунок проводити необхідний поточний ремонт об'єкта оренди.

 

7.3. ОРЕНДАР не має права без письмової згоди ОРЕНДОДАВЦЯ проводити переобладнання, перепланування, ремонт об'єкта оренди, вести будівельні роботи на прибудинковій території. Дозвіл на виконання таких робіт оформляють рішенням Бобринецької районної ради, в якому зазначається про надання дозволу, погодження проекту (якщо його наявність передбачена законодавством України), кошторису витрат та термін на виконання робіт.

 

7.4. Будівельні роботи на об'єкті оренди виконуються тільки на підставі проектно-кошторисної документації, розробленої та затвердженої в установленому чинними нормативними актами порядку та при наявності дозволу на ведення будівельних робіт, отриманого в установленому порядку.

 

7.5. У разі закінчення строку дії Договору або при його розірванні ОРЕНДАР зобов'язаний за актом приймання-передачі повернути об'єкт оренди ОРЕНДОДАВЦЮ у стані, в якому перебував об'єкт оренди на момент передачі його в оренду, з урахуванням всіх здійснених ОРЕНДАРЕМ поліпшень, які неможливо відокремити від об'єкта оренди без заподіяння йому шкоди, з урахуванням зносу за період строку дії договору оренди.

В акті приймання-передачі зазначається технічний стан об'єкта оренди на дату повернення.

 

7.6. Вартість поліпшень об'єкта оренди, проведених ОРЕНДАРЕМ без згоди ОРЕНДОДАВЦЯ, які не можна відокремити без шкоди для об'єкта оренди, компенсації не підлягає.

ОРЕНДАР вправі залишити за собою проведені ним поліпшення об'єкта оренди, здійснені за рахунок власних коштів, якщо вони можуть бути відокремлені від об'єкта оренди без заподіяння йому шкоди.

Поліпшення об'єкта оренди, виконані ОРЕНДАРЕМ за власні кошти згідно з вимогами  п.7.3 і 7.4  цього Договору, які неможливо відокремити від об'єкта оренди без заподіяння йому шкоди, компенсуються ОРЕНДОДАВЦЕМ в межах збільшення в результаті цих поліпшень вартості орендованого майна, визначеної в установленому законодавством порядку, яке відбулося в результаті таких поліпшень.

8. ОСОБЛИВІ УМОВИ

 

8.1. ОРЕНДАР не має права передавати свої зобов'язання за Договором та передавати об'єкт оренди повністю або частково в користування іншій особі.

 

ОРЕНДАР не має права укладати договори (контракти, угоди), у тому числі про спільну діяльність, пов'язані з будь-яким використанням об'єкта оренди іншою юридичною чи фізичною особою, а у разі необхідності укладання таких договорів здійснювати тільки з дозволу ОРЕНДОДАВЦЯ.

У разі порушення цієї умови договору ОРЕНДОДАВЕЦЬ має право ініціювати дострокове розірвання цього Договору в установленому порядку.

 

8.3. Плата, яка справляється з ОРЕНДАРЯ, складається з орендної плати та відшкодування земельного податку  ОРЕНДОДАВЦЮ.

Відшкодування земельного податку вноситься ОРЕНДАРЕМ на реєстраційний рахунок ОРЕНДОДАВЦЯ в розмірі ставки податку за земельну ділянку, що встановлюється відповідно до Податкового кодексу України, щомісячно протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового звітного місяця. Обчислення розміру відшкодування здійснюється відповідно до чинного законодавства України, згідно податкового розрахунку суми земельного податку.

 

9. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ

 

9.1. Цей Договір вступає в силу з моменту підписання його Сторонами і діє з "____"_______________ 20 __ р. до "_____"________________ 20 __ р., після затвердження його рішенням районної ради та підписання акта прийому-передачі майна.

 

9.2. Усі зміни та доповнення до цього Договору оформляють в письмовій формі і вступають в силу з моменту підписання  їх Сторонами.

 

9.3. Після закінчення строку дії цього Договору його дія може бути продовжена на підставі відповідного клопотання ОРЕНДАРЯ та рішення Бобринецької районної ради.

 

9.4. Одностороння відмова від Договору не допускається.

 

9.5. Договір припиняється в разі:

закінчення строку, на який його було укладено;

банкрутства ОРЕНДАРЯ;

загибелі об'єкта оренди.

 

9.6. Договір може бути розірвано за погодженням Сторін.

 

9.7. На вимогу однієї із сторін Договір може бути  достроково розірвано за рішенням суду, господарського суду у разі невиконання Сторонами своїх  зобов'язань та з інших підстав, передбачених законодавчими актами України.

 

9.8. ОРЕНДАР є платником податку _______________________________

____________________________________________________________________

 

ОРЕНДОДАВЕЦЬ є _____________________________________________.

 

9.9. Цей договір складений в двох примірниках: по одному примірнику для ОРЕНДОДАВЦЯ та ОРЕНДАРЯ. Кожний з примірників має однакову юридичну силу.

 

ДОДАТКИ:

1. Викопіювання з поповерхового плану.

2. Акт приймання-передачі.

3. Витяг з протоколу засідання конкурсної комісії від 07.03.2019 року №1.

 

 

10. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН

 

ОРЕНДОДАВЕЦЬ:

ОРЕНДАР:

 

Бобринецька районна рада

 

вул.Незалежності, 80, місто Бобринць, Кіровоградська область, 27200

ЄДРПОУ ____________

тел. 3 40 26

Голова Бобринецької районної ради              ______________ О.ГАДЕМСЬКА

“____” ____________ 2019р.

 

М.П.

Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Зерно-Бунк»

Адреса:___________________________

ЄДРПОУ _____________

Рахунок  №________________________

тел. ____________

Керівник __________    _________________

(підпис)                           ПІБ)

“____” ____________ 2019р.

 

М.П.

 

Додаток 2

АКТ
приймання-передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, а саме: комплексу будівель за адресою: м.Бобринець, вул. Соборна (Луначарського), 78

«___» _________ 2019 р.                                                                       м.Бобринець

 

Відповідно до рішення сесії Бобринецької районної ради від _________ 2019 року №_____ “Про передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району СОК “Зерно-Бунк”  проведено передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району, а саме:

комплексу будівель за адресою: м.Бобринець, вул. Соборна (Луначарського), 78 загальною площею 770,2 кв.м, згідно договору оренди нерухомого майна (комплексу будівель) спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобринецького району від ____________ 2019 року, відповідно до викопіювання поповерхового плану об’єктів:

 

другий поверх нежилого приміщення загальною площею 226,3 кв.м.,

склад загальною площею 43,7 кв.м.,

склад-гараж загальною площею 500,2 кв.м.

огорожа ж/бетонна,

туалет.

Сантехнічне, електрообладнання, система опалення, інше обладнання та інженерні мережі у задовільному стані.

При огляді приміщень не встановлено, якихось дефектів або недоліків.

 

 

 

 

Орендодавець:                                                              Орендар:

 

_________________________

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ №1

Засідання конкурсної комісії з передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району

 

від 7 березня 2019 року                                                                      м.Бобринець

час проведення: 09.30

місце проведення: мала зала Бобринецької районної ради

Присутні:

Голова комісії:

Олексієнко Людмила Йосипівна – голова конкурсної комісії

Члени комісії:

Нестеренко Людмила Миколаївна – начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації;

Рибачук Надія Володимирівна – депутат Бобринецької районної ради;

Сорочан Наталія Анатоліївна – завідувач сектору виконавчого апарату Бобринецької районної ради.

Присутні: 4

Відсутні: Цесарський А.Ю.

 

Запрошені:

Сабліна Н.А. – заступник голови Бобринецької районної ради.

 

Веде засідання: Олексієнко Людмила Йосипівна – голова конкурсної комісії.

 

СЛУХАЛИ:

Олексієнко Л.Й., голову конкурсної комісії - про визначення умов конкурсу, суму стартової орендної плати за перший/базовий місяць оренди, дату проведення конкурсу та терміну прийняття заяв (конкурсних пропозицій).

ВИСТУПИЛИ:

Нестеренко Л.М., начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації:

Загальна площа комплексу будівель за адресою вул. Соборна, 78, м. Бобринець, Кіровоградської області становить 999,3 кв.м., площа І поверху адміністративного приміщення становить 229,1 кв.м. Площа комплексу будівель, яка буде здаватися в оренду становить 770,2 кв.м.

З пропозицією прорахувати суму оренди комплексу будівель без врахування І поверху:

Річна орендна плата 340 990 грн.

Ставка орендної плати за рік І поверху адміністративного приміщення становить 78 199 грн.

 

340990 - 78 199 =262791 грн.( з ПДВ)

262791:120 *100=218993 - без ПДВ

218993:12 міс.=18250 грн. (без ПДВ)

 

Виходячи з розрахунку відповідної формули, базова ставка орендної плати за місяць (без ПДВ) комплексу будівель за адресою: вул. Соборна, 78, м. Бобринець, Кіровоградської області становить 18 250 грн. (без урахування ПДВ).

 

Олексієнко Л.Й., голова конкурсної комісії -  з пропозицією визначити наступні умови конкурсу на право оренди комплексу будівель (адмінприміщення, склад, склад-гараж), загальною площею 770,2 кв.м., який розташований на земельній ділянці площею 4070,0 кв.м., в центрі міста Бобринця.

Місцезнаходження: м.Бобринець, вул. Соборна (Луначарського), 78

Балансоутримувач приміщення: Бобринецька районна рада

Умови конкурсу:

- сплата орендної плати;

– використання об’єкта оренди згідно договору оренди;

– забезпечення збереження орендованого майна;

– забезпечення дотримання протипожежних норм  експлуатації об’єкта.

Стартова орендна плата: за перший/базовий місяць оренди: 18250,0 грн. (без урахування ПДВ).

Крок збільшення орендної плати – 5 % початкового розміру.

Строк оренди: 35 місяців, з подальшим правом пролонгації договору оренди.

Конкурс відбудеться: 28 березня 2019 року о 10.00 за адресою: м. Бобринець, вул. Незалежності,  80, 3-й поверх, мала зала районної ради.

Термін прийняття заяв та конкурсних пропозицій на участь у конкурсі: до 25 березня 2019 року (включно).

 

Олексієнко Л.Й., голова конкурсної комісії – поставила на голосування відповідні пропозиції.

Результати голосування:

ЗА  04

Проти  00

Утримались 00

Не голосували 00

Всього проголосувало: 04

ПРИЙНЯТО.

Підписи:

 

Голова комісії:              (підпис)             Л.Олексієнко

Члени комісії:

(підпис)            Л.Нестеренко

(підпис)            Н.Сорочан

(підпис)            Н.Рибачук

 

 

Витяг сформовано 03.04.2019 року


Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року № 325 «Про районний бюджет на 2019 рік»

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від __ _______ 2019 року                                                                        № ___

м.Бобринець

 

Про внесення змін до рішення

районної ради від 14 грудня 2018 року

№ 325 «Про районний бюджет на 2019 рік»

 

На підставі  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 78 Бюджетного Кодексу України

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Відповідно до пункту 3 рішення районної ради від 14 грудня2018 року № 325 «Про районний бюджет на 2019 рік» затвердити розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації від 12 квітня 2019 року № 97-р «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2019 рік» та від 22 квітня 2019 року № 104-р «Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2019 рік» (додаються).

2. Внести зміни до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року № 325 «Про районний бюджет на 2019 рік», а саме:

збільшити доходи районного бюджету на 1 514 627,00 грн., з них доходи загального фонду – на 1 117 627,00 грн.,  доходи спеціального фонду – на  397 000,00 грн.;

збільшити видатки районного бюджету на 1 514 627,00 грн. (загальний фонд – 1 074 634,00 грн., спеціальний фонд – 439 993,00 грн.);

внести відповідні зміни до додатків 1 та 2 даного рішення районної ради (додаються);

викласти додатки 3,4 даного рішення у новій редакції (додаються).

3. Затвердити додаток 1 «Перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися у 2019 році за рахунок коштів  бюджету розвитку районного бюджету» рішення районної ради від 22 березня 2019 року № 345 " Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року № 325 " Про районний бюджет на 2019 рік" у новій редакції  (додається).

4. Затвердити додаток 2 «Фінансування районного бюджету на 2019 рік» рішення районної ради від 22 березня 2019 року № 345  " Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року № 325 " Про районний бюджет на 2019 рік" у новій редакції (додається).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

 

 

 

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Про внесення змін до рішення районної ради від 30 березня 2018 року № 287

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної ради

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ______________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від ___ __________ 2019 року                                                                   № ___

м.Бобринець

 

Про внесення змін до рішення районної

ради від 30 березня 2018 року № 287

 

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про доступ до публічної інформації”, з метою своєчасного та повного оприлюднення публічної інформації, розпорядником якої є Бобринецька районна рада

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до пункту 3 Положення про офіційний веб-сайт Бобринецької районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет, затвердженого рішенням Бобринецької районної ради шостого скликання від 28 вересня 2011 року № 114 (зі змінами, внесеними рішенням районної ради від 30 березня 2018 року №287), виклавши його в новій редакції, а саме:

“3. Адреса веб-сайту Бобринецької районної ради у глобальній мережі Інтернет – http: bobrynecka-rayrada.gov.ua.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань  громадян та адміністративно-територіального устрою.

 

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Бобринецької районної ради «Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району»

Аналіз регуляторного впливу

проекту рішення Бобринецької районної ради

«Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок  використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району»

Назва регуляторного акта: «Про внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок  використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району»

 

Регуляторний орган: Бобринецька районна рада.

Розробник: Бобринецька районна державна адміністрація.

Контактний телефон: (05257) 3-40-83

1.Визначення і аналіз проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання

Проект  рішення має ознаки регуляторного акта в частині внесення змін до пункту 22 додатку 2 рішення Бобринецької районної ради від 22 червня           2018 року № 304 «Про  внесення змін до Методики розрахунку, пропорцій розподілу та порядок  використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району» у відповідності до цього розроблено аналіз регуляторного впливу.

Оренду майна спільної власності територіальних громад  сіл та міста району для розміщення аптек, які самостійно виготовляють ліки (реалізують готові ліки) здійснює 3 суб’єкта підприємницької діяльності, (далі – СМП), на яких поширюється регулювання.

Базові ставки орендної плати були  змінені з червня 2018 року. З серпня 2018 року СМП, що здійснюють реалізацію лікарських засобів постійно підтримують Програму “Доступні ліки”. Українці щомісяця отримують ліки безоплатно чи із суттєвими знижками. До списку безоплатних препаратів входять не лише препарати українських виробників, а й відомих іноземних компаній. Так, для прикладу, щоб потрапити до нового переліку препаратів, що на 100% відшкодовуються за кошти держбюджету, компанія КРКА (Словенія) знизила ціну майже на 72%. Ціни знизили також компанії Orion (Фінляндія) та AstraZeneca (Швеція). В середньому ціни на препарати програми знизилися майже на 7%. Програма продовжує динамічно розвиватися: лікарських засобів стає більше, ціни на них стають менші.

Основною проблемою, яку планується розв’язати проектом рішення є уникнення закриття аптечних закладів, відмова від орендованих площ, підвищення цін на лікарські засоби, соціальна напруга серед населення.

Зазначене регулювання необхідне для зменшення навантаження на СМП, як здійснюють реалізацію лікарських засобів через аптечні заклади, шляхом зменшення базової ставки орендної плати за приміщення за комунальне майно.

 

Основні групи (підгрупи), на які проблема справляє вплив:

Групи (підгрупи)

Так

Ні

Громадяни

+

 

Держава

+

 

Суб’єкти господарювання,

+

 

у тому числі суб’єкти малого підприємництва

+

 

2. Цілі регулювання:

1. Ефективність використання майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

2. Забезпечення дотримання вимог чинного законодавства щодо орендних відносин.

3. Удосконалення єдиного організаційного та економічного механізму розрахунку орендної плати за комунальне майно.

4. Забезпечення прозорості та відкритості процедури надання в оренду комунального майна.

5. Економічно обґрунтовані тарифи за оренду комунального майна для СМП, які підтримують державні програми і реалізують лікарські засоби за соціальними цінами.

3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення цілей

1. Визначення альтернативних способів

 

Вид альтернативи

Опис альтернативи

Альтернатива 1

Залишити ситуацію без змін тобто користуватися діючими регуляторними актами. Ситуація призведе до не ефективного використання майна спільної власності територіальних громад району тому що через велику вартість оренди майна СМП змушені будуть відмовитись від розміщення аптечних закладів. Підвищення ціна на лікарські засоби, соціальна напруга.

Альтернатива 2

Прийняття регуляторного акта. Удосконалення єдиного організаційного та економічного механізму розрахунку орендної плати за комунальне майно та забезпечення прозорості і відкритості процедури надання в оренду комунального майна.

Забезпечення сталого надходження коштів до бюджетів балансоутримувачів.

2. Оцінка вибраних альтернативних способів досягнення цілей

  • Оцінка впливу на сферу інтересів держави

Вид альтернативи

Вигоди

Витрати

Альтернатива 1

Відсутні та не відповідають законодавству.

Відсутність надходження у розмірі 54792,0 тис. грн. у рік до бюджету балансоутримувачів, що призведе до простоювання майна загальною площею 168,2  кв.м (закриття СМП, для розміщення аптечних закладів). Високий ризик несплати.

Альтернатива 2

Отримання плати за оренду приміщень комунальної власності для сталого забезпечення надходжень до  бюджету балансоутримувачів близько 68757,0 тис. грн. у рік

Зниження витрат 3 суб’єктів, які орендують комунальне майно. Очікуваний розмір орендної плати складатиме 30 грн за 1 кв.м у місяць для міста та 15 грн за 1 кв.м у місяць для села. Зменшений розмір за оренду майна станеь компенсацією СМП за реалізацію лікарських засобів за зниженими цінами.

Оцінка впливу на сферу інтересів громади

Вид альтернативи

Вигоди

Витрати

Альтернатива 1

Відсутні

Зростання цін на лікарські засоби, що  спричине соціальну напругу серед населення. Закриття аптечних закладів, відмова від орендованих площ.

Альтернатива 2

Можливість підвищення соціальних стандартів громадян району  різних категорій

Відсутні

Оцінка впливу на сферу інтересів СГД:

Вид альтернативи

Вигоди

Витрати

Альтернатива 1

Відсутні

Високий ризик несплати, що призведе до закриття аптечних закладів. Зменшення попиту через значне підвищення цінової політики

Альтернатива 2

Можливість планування та розвитку власного аптечного бізнесу

Витрати за оренду комунального майна складуть для 3 СМП 54792,0 тис. грн. у рік, що в 2 рази менше відповідної орендної плати, встановленої попередньо, що є прийнятним для даного виду діяльності

 

Показник

Великі

Середні

Малі

Разом

Кількість суб’єктів господарювання, що підпадають під дію регулювання, одиниць

-

-

3

3

Питома вага групи у загальній кількості, відсотків

-

-

100

Х

Витрати суб’єктів господарювання великого і середнього підприємництва

Витрати суб’єктів господарювання великого і середнього підприємництва, які виникають внаслідок дії регуляторного акта, відсутні, так як рішення районної ради стосується виключно суб’єктів малого та мікро бізнесу та інших установ і організацій.

4. Вибір найбільш оптимального альтернативного способу досягнення цілей

Рейтинг результативності (досягнен ня цілей під час вирішення проблеми)

Бал результативності  (за 4-х бальною системою оцінки)

Коментарі щодо присвоєння відповідного бала

Альтернатива 1

2

Проблема буде вирішена не в повному обсязі, важливі аспекти вирішені не будуть

Альтернатива 2

4

Усі важливі аспекти проблеми існувати не будуть

 

Рейтинг результативності

Вигоди

(підсумок)

Витрати (підсумок)

Обґрунтування відповідного місця альтернативи у рейтингу

 

Альтернатива 1

2

4

Недостатнє надходження до бюджету балансоутримувачів, підвищення соціальної напруги за причини закриття СМП, які розміщують аптечні заклади

 

Альтернатива 2

4

2

Наповнення бюджету балансоутримувачів, прозорість і відкритості процедури надання в оренду комунального майна. Розширення переліку лікарських засобів відповідно до Урядової програми «Доступні ліки»

 

 

 

 

 

 

Рейтинг

Аргументи щодо переваги обраної альтернативи/причини відмови від альтернативи

Оцінка ризику зовнішніх чинників на дію РА

Альтернатива 1

Не вибрана за причини недостатнього або взагалі відсутності надходжень до бюджету та приведення до підвищення соціальної напруги і невдоволення громадян

-

Альтернатива 2

Дотримання норм законодавства, створення додаткових джерел надходжень до місцевого бюджету,  встановлення економічно обґрунтованих ставок орендної плати за використання майна комунальної власності. Підтримка малого підприємництва

Найбільшими зовнішніми ризиками є:

-         зміна діючого законодавства

-         підвищення рівня інфляції

5. Механізми та заходи, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми

Прийняття даного регуляторного акту надасть можливість спростити роботу з нормативно-правовими актами районної ради щодо оренди комунального майна для балансоутримувачів цього майна, сприятиме прозорості і відкритості процедури надання в оренду комунального майна. Його впровадження дозволить удосконалити організаційно-економічний механізм розрахунку орендної плати за комунальне майно.

Для досягнення поставленої мети, проектом рішення пропонується встановити:

Базові ставки орендної плати

за приміщення спільної власності територіальних громад сіл та міста

району, розташовані у Бобринецькому районі, відповідно до мети використання приміщень орендарем

№ з/п

Використання орендарем приміщень за цільовим призначенням

Базова орендна ставка за 1 кв. м. у місяць, грн.

 

місто

село

22

Розміщення аптек, які самостійно виготовляють ліки (реалізують готові ліки)

30

15

 

Обґрунтування та методологічні пояснення

Індекс споживчих цін (ІСЦ) – показник, який характеризує зміни у часі загального рівня цін на товари та послуги. Відображає зміни вартості фіксованого набору споживчих товарів та послуг у поточному періоді порівняно з базисним.

Розрахунки ІСЦ проводяться на основі даних про ціни, одержаних шляхом реєстрації цін (тарифів) на споживчому ринку, та даних національних рахунків щодо витрат на кінцеве споживання по країні в цілому на рівні розділів, груп і класів за Класифікацією індивідуального споживання за цілями. Для подальшого розподілу використовується деталізована інформація щодо споживчих грошових витрат.

Реєстрація цін – метод збору інформації про ціни на товари (послуги), що включені до споживчого набору за вибірковою сукупністю підприємств торгівлі, сфери послуги, ринків і сезонних ярмарок з продажу продовольчих товарів.

Базові ставки орендної плати були  змінені з червня 2018 року. З серпня 2018 року СМП, що здійснюють реалізацію лікарських засобів постійно підтримують Програму “Доступні ліки”. Українці щомісяця отримують ліки безоплатно чи із суттєвими знижками. До списку безоплатних препаратів входять не лише препарати українських виробників, а й відомих іноземних компаній. Так, для прикладу, щоб потрапити до нового переліку препаратів, що на 100% відшкодовуються за кошти держбюджету, компанія КРКА (Словенія) знизила ціну майже на 72%. Ціни знизили також компанії Orion (Фінляндія) та AstraZeneca (Швеція). В середньому ціни на препарати програми знизилися майже на 7%

Програма продовжує динамічно розвиватися: лікарських засобів стає більше, ціни на них стають менші, тому виникає необхідність прийняття зазначеного регуляторного акту, що дасть можливість зменшити навантаження на СМП, як здійснюють реалізацію лікарських засобів через аптечні заклади, шляхом зменшення базової ставки орендної плати за приміщення за комунальне майно.

6. Оцінка виконання вимог регуляторного акта залежно від ресурсів, якими розпоряджаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування, фізичні та юридичні особи, які повинні проваджувати або виконувати ці вимоги.

Органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування, в т.ч. виконавчий орган Бобринецької районної ради, при введені в дію запропонованого проекту регуляторного акту не понесуть додаткових витрат коштів місцевого бюджету, а також витрат на контроль за його виконанням.

Питома вага суб’єктів малого підприємництва у загальній кількості суб’єктів господарювання, на яких поширюється регулювання, перевищує 10 відсотків, тому проведено розрахунок витрат на запровадження державного регулювання для суб’єктів малого підприємництва згідно з додатком 4 до Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта (Тест малого підприємництва).

М-ТЕСТ

  1. 1. Консультації з представниками малого підприємництва щодо оцінки впливу регулювання

Консультації щодо визначення впливу запропонованого регулювання на суб’єктів малого підприємництва та визначення детального переліку процедур, виконання яких необхідно для здійснення регулювання, проведено розробником у період з 05 листопада 2018 р. по 14 грудня 2018 р.

Порядковий номер

Вид консультації

Кількість учасників консультацій, осіб

Основні результати консультацій (опис)

1.

Робочі зустрічі

6 осіб:

5 посадовці

1 СПД

В цілому регулювання сприймається. Отримано інформацію від начальника управління економічного розвитку і торгівлі Бобринецької РДА,  голови районної державної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації, ФОП Музики Ірини Григорівни, Кубенко Наталії Володимирівни – директора КНП  ЦПМСД , Семенюк Лариси Віталіївни - головного лікаря центральної районної лікарні. Обговорено  зміни до проекту рішення районної ради, у частині встановлення  розміру мінімальної орендної плати за 1 кв.м в залежності від використання та розташування об’єкта оренди

2.

Телефонні консультації

5 осіб:

2 посадовці

1 СПД

2 балансоутримувачі комунального майна

Отримано інформацію від начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури, начальника фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації, економіста КНП  ЦПМСД, ФОП Музика І.Г., економіста ЦРЛ. Обговорено  зміни до проекту рішення районної ради, у частині встановлення  розміру мінімальної орендної плати за  1 кв.м в залежності від використання та розташування об’єкта оренди

3

Обговорення за участі депутатського корпусу районної ради

10 осіб:

2 посадовця,

8 депутатів

Отримано інформацію від ФОП Музики І.Г. , як соціально відповідального підприємця та розглянуто пропозиції на засіданні комісії районної ради (протокол від 06 листопада 2018 року №11)

 

2. Вимірювання впливу регулювання на суб’єкти малого підприємництва (мікро- та малі).

2.1 Кількість суб’єктів малого підприємництва, на які поширюється регулювання, - 3 (одиниці), у тому числі малого підприємництва — 3(одиниці).

2.2. Питома вага суб’єктів малого підприємництва у загальній кількості суб’єктів господарювання, на яких проблема справляє вплив, — 100%.

3. Розрахунок витрат суб’єктів малого підприємництва, що виникають на виконання вимог регулювання

Порядковий номер

Найменування оцінки

У перший рік (стартовий рік впровадження регулювання)

Оцінка “прямих” витрат суб’єктів малого підприємництва на виконання регулювання

1.

Розміщення аптек, які самостійно виготовляють ліки (реалізують готові ліки)

30,0 грн./міс.

15,0 грн./міс

Кількість СГ, що повинні виконати вимоги регулювання, одиниць

3 одиниці

2.

Сумарно, гривень

30 х 136,2 х 12 =49032,0

15 х 32,0 х 12=5760,0

ВСЬОГО: 54792,0

Оцінка  адміністративних (непрямих) витрат суб’єктів малого підприємництва

1.

Ознайомлення з текстом рішення

1 час Х  20,0 грн.

20,0 грн.

2.

Процедури організації виконання вимог регулювання (внесення змін до внутрішніх процедур обліку та звітності)   0,5 год Х 20,0 грн.

10,0 грн.

3.

Кількість СГ, що повинні виконати вимоги регулювання, одиниць

3 од.

4.

Сумарно, гривень

90,0 грн.

4. Розрахунок сумарних витрат суб’єктів малого підприємництва, що виникають на виконання вимог регулювання

Витрати

Перший рік

регулювання

(стартовий), грн.

За 5 років,

грн.

4.1.1.

Оцінка «прямих» витрат суб’єктів малого підприємництва на виконання регулювання

54792,0 грн.

273960,0грн.

4.1.2.

Оцінка вартості адміністративних процедур для суб’єктів малого підприємництва щодо виконання регулювання та звітування

90,0 грн.

450,0 грн.

4.1.3.

СУМАРНІ ВИТРАТИ МАЛОГО  ПІДПРИЄМНИЦТВА НА ВИКОНАННЯ ЗАПЛАНОВАНОГО РЕГУЛЮВАННЯ

54882,0 грн.

274410,0грн.

5. Обґрунтування запропонованого терміну дії регуляторного акта

Строк дії регуляторного  акта необмежений, що співвідноситься з цілями його прийняття. Зміни до регуляторного акта вносяться в разі потреби та у разі внесення змін до чинного законодавства.

6. Визначення показників результативності регуляторного акта

Показник

2019

2020

2021

2022

Розмір надходжень до бюджетів балансоутримувачів комунального майна (орендодавців)

54792,0грн

54792,0грн.

54792,0грн.

54792,0грн.

Кількість суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта

3

3

3

3

Розмір коштів і час, що витрачатимуться СГ та/або фізичними особами, пов'язаними з виконанням вимог акта

Розмір коштів в сумі 54792,0 грн. і час (близько 30 хв.), що витрачатимуться суб'єктами господарювання на сплату за комунальне майно не збільшиться

Рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта

Всі суб’єкти малого підприємництва будуть проінформовані про рішення районної ради шляхом  оприлюднення в районній газеті «Честь хлібороба» та на офіційному веб-сайті Бобринецької районної ради http://bobr-rada.com.ua/index.php/regulyatorni-akti і Бобринецької районної державної адміністрації http://bobr.kr-admin.gov.ua/page-122.htmlв установленому порядку

 

 

7. Розроблення корегуючих (пом’якшувальних) заходів для малого підприємництва щодо запропонованого регулювання.

Корегуючи заходи не потребують впровадження, тому що проектом рішення передбачено зниження орендної плати.

8. Визначення способів, за допомогою яких здійснюватиметься відстеження результативності регуляторного акта.

Базове відстеження результативності регуляторного акта здійснюватиметься до дня набрання чинності цим регуляторним актом.

Повторне відстеження результативності регуляторного акта планується здійснити через рік з дня набрання ним чинності але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим актом. Повторне відстеження результативності регуляторного акта планується здійснити не пізніше 01 червня 2020 року.

Періодичне відстеження результативності регуляторного акта здійснюватиметься раз на кожні три роки  починаючи з дня закінчення заходів повторного відстеження результативності цього акта (червень 2023 року).

Перший заступник голови районної

державної адміністрації                                          Ю. КОГАДЬКО

Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від __ _______ 2019 року                                                                        № ___

м.Бобринець

 

Про внесення змін до районної комплексної

програми соціальної підтримки сімей

загиблих учасників антитерористичної

операції, військовослужбовців і поранених

учасників АТО та вшанування пам’яті

загиблих на 2016-2020 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», заслухавши інформацію начальника відділу культури та туризму Бобринецької районної державної адміністрації Гребень Л. О. «Про внесення змін до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки», з метою підвищення рівня соціального захиту учасників АТО, членів її сімей, члени яких загинули під час проведення АТО

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовцівців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2020 роки, затверджену рішенням  третьої  сесії  Бобринецької районної ради  сьомого скликання від 26 лютого 2016 року № 54 зі змінами затвердженими рішенням четвертої сесії районної ради  від 22 квітня 2016 року № 81, а саме: перелік заходів Програми Розділу I “Соціальна підтримка, медичне обслуговування сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО доповнити пункт 10 наступним змістом: «Забезпечення навчання дітей учасників АТО та дітей загиблих учасників АТО у комунальному закладі « Бобринецька  дитяча школа мистецв» Бобринецької районної ради з 50% знижкою вартості навчання на одному із відділень закладу, відповідно до заяви».

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації забезпечити виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань: бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регулярної політики, підприємства, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення; охорони здоров‘я, освіти, праці соціального захисту населення та соціального забезпечення населення, культури та спорту.

 

 

 

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Про хід виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки за 2018 рік

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від __ _______ 2019 року                                                                        № ___

м.Бобринець

Про хід виконання районної

програми енергоефективності

Бобринецького району

на 2017-2020 роки за 2018 рік

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, заслухавши інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації  Кочубей  М.С. про хід виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки за 2018 рік

районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Кочубей М.С. “Про хід виконання районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки за 2018 рік” прийняти до відома.
  2. Взяти до уваги, що районною державною адміністрацією у                  2018 році вжито ряд заходів спрямованих на виконання завдань районної програми енергоефективності Бобринецького району на 2017-2020 роки, а саме: зменшення обсягів споживання енергоресурсів у бюджетній і соціальній сферах та у житлово-комунальному господарстві.
  3. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації, сільським радам, керівникам підприємств і організацій забезпечити безумовне виконання основних заходів програми енергоефективності Бобринецького району на 2019 рік.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

 

Голова районної ради                                                              О. ГАДЕМСЬКА

Про призначення Вініченко О.А. на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ _________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від __ _______ 2019 року                                                                        № ___

м.Бобринець

Про призначення Вініченко О.А. на посаду

директора комунального некомерційного

підприємства “Центр первинної

медико-санітарної допомоги Бобринецького

району” Бобринецької районної ради

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2015 року №43 “Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної помади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є спільною власністю територіальних громад Бобринецького району”, зі змінами, враховуючи протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради від 15 травня 2019 року № 3 та на підставі особисто поданої заяви Вініченко О.А.

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити ВІНІЧЕНКО Ольгу Анатолівну на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради з “____” ____________ 2019 року.

2. Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації укласти з Вініченко О.А. контракт терміном на 3 роки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Бобринецької районної ради з питань: діяльності ради депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громади та адміністративно-територіального устрою; бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА

Про внесення змін до рішення районної ради від 22 червня 2019 року № 368 “Про затвердження витрат на утримання Бобринецької районної ради на 2019 рік”

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної ради

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ ______________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від ___ __________ 2019 року                                                                   № ___

м.Бобринець

 

Про внесення змін до рішення районної

ради від 22 червня 2019 року № 368

“Про затвердження витрат на утримання

Бобринецької районної ради на 2019 рік”

 

Відповідно до пункту 4 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішень двадцять першої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 14 грудня 2018 року №325 “Про районний бюджет на 2019 рік” та двадцять другої сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання від 22 березня 2019 року №368 “Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року №325 “Про районний бюджет на 2019 рік”

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до пункту 1 рішення двадцять другої сесії Бобринецької районної ради від 22 березня 2019 року №368 Про затвердження витрат на утримання Бобринецької районної ради на 2019 рік” виклавши його у новій редакції, а саме:

“Затвердити витрати на утримання Бобринецької районної ради та її виконавчого апарату на 2019 рік у загальній сумі 1 900 160,00 грн., в тому числі на:

оплату праці з нарахуваннями – 1 554 592,00 грн.;

комунальні послуги та енергоносії – 109 967,00 грн.;

інші видатки – 235 601,00 грн.”

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                       О.ГАДЕМСЬКА

Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної ради від 17 квітня 2019 року № 12-к “Про покладення обов’язків”

ПРОЕКТ

вносить голова Бобринецької районної ради

 

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

ДВАДЦЯТЬ ______________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від “___” _______ 2019 року                                                                          №____

 

м.Бобринець

 

Про затвердження розпорядження

голови Бобринецької районної ради

від 17 квітня 2019 року № 12-к

“Про покладення обов’язків”

 

 

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розпорядження голови Бобринецької районної ради від   17 квітня 2019 року № 12-к “Про покладення обов’язків”, як таке, що було прийнято у міжсесійний період (додається).

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

 

 

 

Голова районної ради                                                      О.ГАДЕМСЬКА

Дочірні категорії

ЗВІТ по інформаційним запитам

До уваги громадян