Результати поіменного голосування з прийняття рішень сьомої сесії

Бобринецької районної ради 7 скликання від 26 жовтня 2016 року

Формування порядку денного

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Прийнято.

 

1.Про призначення Рудої Ірини Миколаївни на посаду завідувача комунальної установи Бобринецької районної ради “Трудовий архів Бобринецького району”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

2.Про погодження призначення на посаду директора районного будинку дитячої творчості Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

3.Про погодження призначення на посаду директора дитячо-юнацької спортивної школи “Чемпіон” Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

4. Про звіт про виконання районного бюджету за січень-березень 2016 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

5. Про звіт про виконання районного бюджету за січень-червень 2016 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року №47 “Про районний бюджет на 2016 рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

7.Про затвердження районної програми підтримки органів виконавчої влади у Бобринецькому районі на 2016-2018 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

Утрималась

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

Утримався

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 19

“Проти” – 00

“Утримались” – 02

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

8.Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

9.Про внесення змін до програми зайнятості населення Бобринецького району на період до 2017 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

10.Про внесення змін до Статуту комунального лікувального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

11.Про надання згоди КЛЗ Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району строком на три роки Бобринецькій центральній районній лікарні.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

12.Про надання згоди Бобринецькій районній державній адміністрації на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району терміном на один рік Бобринецькій міській раді.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

13.Про внесення змін до рішення шостої сесії районної ради сьомого скликання від 29 липня 2016 року № 95 “Про передачу окремих об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району в тимчасове користування Бобринецькій міській раді терміном на один рік”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

14.Про погодження відділу культури та туризму районної державної адміністрації списання основних засобів спільної власності територіальних громад сіл та міста району.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

15.Про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки за І півріччя 2016 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

16.Про стан виконання районної програми протидії поширення наркоманії і боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

17.Про стан виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

18.Про хід виконання програми соціального захисту ветеранів, осіб, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та інвалідів Бобринецького району на 2012-2016 роки за 8 місяців 2016 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

19.Про стан виконання програми санаторного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів Бобринецького району на 2011-2015 роки за 2015 рік.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

20.Про хід виконання районної програми виведення топкових загальноосвітніх навчальних закладів району з підвальних приміщень на 2014-2016 роки.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

21.Про хід виконання районної програми розвитку дошкільної освіти на 2014-2017 роки за 9 місяців 2016 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

22.Про погодження Бобринецькій міській раді встановлення додаткового газового котла у котельні НВК “Бобринецька гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1”.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

23.Про встановлення тарифу на надання послуги теплопостачання за 1 Г/калорію на опалюваний період 2016/2017 року.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

ЗА

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 21

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 00

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

 

24. Про внесення змін до складу районної комісії з питань поновлення прав реабілітованих.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Результати голосування

1.

Бергер Сергій Володимирович

ЗА

2.

Бобух Анатолій Григорович

ЗА

3.

Гадемська Олена Антонівна

ЗА

4.

Гура Валентина Григорівна

ЗА

5.

Дерев’янко Марія Миколаївна

ЗА

6.

Ємельянов Олег Володимирович

ЗА

7.

Іванов Віктор Миколайович

ЗА

8.

Івашина Володимир Володимирович

ЗА

9.

Корінський Віктор Васильович

ЗА

10.

Косенко Сергій Опанасович

Не голосував

11.

Крутько Юрій Миколайович

ЗА

12.

Литвиненко Іван Миколайович

Відсутній

13.

Німенко Сергій Іванович

ЗА

14.

Олексієнко Людмила Йосипівна

ЗА

15.

Рибачук Надія Володимирівна

ЗА

16.

Рижков Олексій Миколайович

Відсутній

17.

Різанов Микола Станіславович

Відсутній

18.

Романюк Віктор Арсенович

Відсутній

19.

Сабліна Наталія Анатоліївна

ЗА

20.

Савченко Зоя Дмитрівна

ЗА

21.

Секрет Зоя Федорівна

ЗА

22.

Скрипник Ірина Віталіївна

ЗА

23.

Цесарська Лариса Наумівна

ЗА

24.

Цесарський Анатолій Юрійович

Відсутній

25.

Шевченко Сергій Анатолійович

ЗА

26.

Штурко Геннадій Андрійович

ЗА

 

ВСЬОГО

21

Результати голосування:

“За” – 20

“Проти” – 00

“Утримались” – 00

“Не голосували” – 01

Всього проголосувало: 21

Рішення прийнято.

До уваги громадян