Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 272 “Про районний бюджет на 2018 рік”

рішення вносить голова Бобринецької районної державної адміністрації

Шістнадцята сесія Бобринецької районної ради

сьомого скликання

від “____” ______________ 2018 року                                                            № ___

м. Бобринець

Про внесення змін до рішення

районної ради від 21 грудня 2017 року

№ 272 “Про районний бюджет на 2018 рік”

На підставі статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 78 Бюджетного Кодексу України

1. Внести зміни до  рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №272 «Про районний бюджет на 2018 рік», а саме:

збільшити  видатки районного бюджету  на  1 502 100,00 грн., в тому числі по спеціальному фонду - на 1 502 100,00 грн.;

залучити на фінансування видатків районного бюджету вільний залишок коштів, що склався станом на 01 січня 2018 року по загального фонду у сумі 1 502 100,00 грн.;

внести відповідні зміни до додатку 2  даного рішення районної ради (додаються).

2. Затвердити додаток 1 «Перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися у 2018 році за рахунок коштів  бюджету розвитку районного бюджету» (додається).

3. Затвердити додаток 2 «Джерела фінансування районного бюджету на 2018 рік».

4. Визначити комунальне підприємство "Інженерний центр" замовником на виконання робіт по об`єкту"Реконструкція будівлі дитячої консультації Бобринецької ЦРЛ по пров. В.Порика,6, м.Бобринець, під відомче житло".

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Голова районної ради                                                     О.ГАДЕМСЬКА