Про затвердження розпорядження голови Бобринецької районної ради від 17 квітня 2019 року № 12-к “Про покладення обов’язків”

вносить голова Бобринецької районної ради

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ______________ СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від “___” _______ 2019 року                                                                          №____

Про затвердження розпорядження

голови Бобринецької районної ради

від 17 квітня 2019 року № 12-к

“Про покладення обов’язків”

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1. Затвердити розпорядження голови Бобринецької районної ради від   17 квітня 2019 року № 12-к “Про покладення обов’язків”, як таке, що було прийнято у міжсесійний період (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бобринецької районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                      О.ГАДЕМСЬКА