Сьогодні, напередодні 17 позачергової сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання, під головуванням Зої Секрет відбулося засідання постійної комісії  з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту, законності, запобігання корупції, об’єднань громадян, адміністративно-територіального устрою.  У засіданні прийняла участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна.

Депутати детально обговорили і підтримали питання про припинення в результаті реорганізації КЛЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” шляхом перетворення та про створення комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр Бобринецької районної ради”. Вказані питання внесено членами комісії на розгляд пленарного засідання сімнадцятої позачергової сесії Бобринецької районної ради сьомого скликання.