22 червня - річниця початку Великої Вітчизняної війни

Вічна пам'ять полеглим, честь і слава живим

22 червня 75 років тому гітлерівські війська віроломно вторглися на територію нашої країни, порушивши Договір про ненапад.

Традиційно, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни керівництво району та міста, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадськості, трудові колективи, бобринчани вшанували вічну пам'ять полеглих у роки Великої Вітчизняної війни, здійснили покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам та захисникам, інших пам’ятних місць у місті.

Зі словом до присутніх на мітингу пам’яті звернулися: голова райдержадміністрації Сергій Шевченко, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, заступник міського голови Людмила Кривошея, військовий комісар Микола Капітоненко.

Цього дня в пам’ять про воїнів та наших співвітчизників, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни та у неоголошеній війні, яка точиться зараз у Східних регіонах України, у громадах району відбулися мітинги, а у Свято-Миколаївському храмі настоятель відслужив поминальну Літургію.