За результатами голосування депутати ухвалили 16 рішень

В результаті своєї роботи депутати районної ради ухвалили 18 рішень.

Серед них, зокрема, затвердження розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації, хід виконання Програми зайнятості населення Бобринецького району на період до 2017 року, Про хід виконання районної комплексної програми “Обдаровані діти і молодь Бобринеччини на 2016-2020 роки” за І півріччя 2017 року, стан виконання районної програми “Шкільне молоко” на 2014-2016 роки, затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, затвердження Порядку подання та розгляду електронних петицій, адресованих Бобринецькій районній раді, внесення змін до Регламенту Бобринецької районної ради сьомого скликання.

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Олена Гадемська довела до відому депутатів, що всі проекти рішень розглянуто та подякувала всім за плідну співпрацю.