19 квітня за участю заступника голови районної ради Наталії Сабліної у райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету по напрацюванню плану заходів на території району у зв’язку із 31-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

У ході засідання було визначено, що 26 квітня о 10 годині ранку у великій залі адмінприміщення за участі представників органів влади та громадськості району відбудеться тематичний концерт, підготовлений працівниками районного будинку культури та учнями міських шкіл.

Після завершення заходу буде здійснено покладання квітів до Галереї Слави Воїнів АТО та пам’ятного знаку воїнам-афганцям та чорнобильцям.

Цього ж дня у молитвах згадають загиблих ліквідаторів, поминальну панахиду відслужить отець Олександр Роскаленко у Свято-Миколаївській церкві. Після завершення панахиди відбудеться святковий обід для чорнобильців у приміщенні їдальні Бобринецького технікуму ім. В. Порика БНАУ.

26 квітня у всіх закладах освіти району пройдуть тематичні уроки у зв’язку із роковинами Чорнобильської катастрофи.