Шановні жителі Бобринеччини!

Щороку, 26 квітня ми разом згадуємо смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС, яку пережила Україна. Чорнобильська катастрофа забрала життя, скалічила долі та відібрала здоров'я багатьох людей, залишивши після себе біль і порожнечу.

У цей день ми висловлюємо глибоку подяку всім героям-чорнобильцям, які зробили крок назустріч біді, показавши світові зразок безмірного героїзму і мужності.

Наша щира пошана тим, хто щодня бореться зі страшними хворобами, викликаними катастрофою!

Ми сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла пам'ять їм.

Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами. Навряд чи колись вони забудуть ті страшні дні.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС! Бажаємо Вам, Вашим рідним і близьким доброго здоров'я, щастя та добробуту.

З повагою,

районної ради