16 листопада голова районної ради Олена Гадемська разом із заступником голови райдержадміністрації Людмилою Сопільняк та начальником управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петром Панібратцем відвідали урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства, що відбулися у Кропивницькому в приміщенні обласної філармонії.

Аграріїв Кіровоградщини зі святом привітали голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко  та міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

У ході урочистостей були відзначені представники від агроформувань Бобринецького району. Так, Почесною Грамотою Кіровоградської обласної ради був нагороджений механізатор СФГ “Рижкова В.П.” Олександр Ковтун, Грамоту Кіровоградської облдержадміністрації було вручено й колективу працівників СФГ “Рижкова В.П.”. Подяку Кіровоградської облдержадміністрації було оголошено колективам працівників СФГ “Галина” (керівник Німенко С.І.). та ПАТ “Бобринецька сільгосптехніка” (директор Цесарський А.Ю.).
Урочисті обласні заходи завершилися святковим концертом.