З Днем працівника соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу. Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії, заслуженої вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!

З повагою,

Голова                                               Голова районної