Вітали працівників соціальної сфери з професійним святом

2 листопада керівництво району вітало працівників соціальної сфери з професійним святом. Так, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник  та керівник апарату РДА Галина Карпова завітали до колективу працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Після щирих вітань за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток соціальної сфери району та з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери була відзначена спільною Грамотою райдержадміністрації й районної ради начальник відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціального захисту населення РДА Наталія Ростоцька.

Галина Карпова, як голова райкому профспілки працівників державних установ, від імені обласної профспілкової організації відзначила Грамотою обкому профспілки колектив управління соціального захисту населення РДА. Окрему Грамоту обкому отримала начальник управління соціального захисту населення Катерина Матягіна, яка відзначила рядом відзнак сумлінних працівників управління.
Цього дня, керівники району завітали й до колективу районного центру зайнятості. Валентин Мельник й Наталія Сабліна відзначили спільною Грамотою провідного фахівця відділу надання соціальних послуг районного ЦЗ Вікторію Джегалюк й провідного фахівця відділу надання соціальних послуг районного ЦЗ Галину Яновську.

Від імені профспілки Галина Карпова нагородила Грамотою обкому профспілкової організації активних членів установи – Галину Петровську й Тетяну Заболотню.
Останньою установою, до якої навідалися представники від органів влади та місцевого самоврядування, став територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бобринецького району.

Керівники району привітали колектив установи, побажали миру, злагоди та благополуччя його працівникам. Відзначили Подякою облдержадміністрації й спільною Почесною Грамотою директора терцентру Людмилу Олексієнко. Також Почесну Грамоту райдержадміністрації й районної ради отримала Наталія Другаля, а спільною Грамотою були відзначені Лілія Куколь, Наталія Рябченко і Валентина Швирид.

ЗВІТ по інформаційним запитам