У Кропивницькому вручили ордени "Патріот Кіровоградщини"

26 березня, у Кіровоградському академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л.Кропивницького відбулася заключна частина Міжнародного проекту «Кіровоградщина. Імена та здобутки».

Делегацію від Бобринецького району очолила голова районної ради Олена Гадемська.

Проект започаткований Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика» та реалізований за підтримки керівництва Кіровоградської області. Він передбачає відзначення українців, які зробили вагомий внесок у розбудову держави. Кіровоградщина – четвертий регіон, який представляє свої здобутки.

У ході урочистостей голова обласної ради Олександр Чорноіваненко вручив орден «Патріот Кіровоградщини» голові Бобринецької районної ради Олені Гадемській, її ім’я увійшло до пам’ятної книги «Кіровоградщина. Імена та здобутки».

Також орден «Патріот Кіровоградщини» отримали Артур Акопян – голова ФГ «Акопян А.С.» Бобринецького району, Світлана Бондаренко – депутат Олексіївської сільської ради, Сергій Григорчук – директор Кетрисанівської школи Бобринецького району, Володимир Івашина – голова ФГ Івашини В.О., Володимир Івашина – заступник голови ФГ Івашини В.О., Людмила Копотій – голова Кривоносівської сільської ради, Іван Кравченко – голова Олексіївської сільської ради, Світлана Тороп – секретар Олексіївської сільської ради, Світлана Удовіченко – керівник фольклорного колективу «Горлиця» села Благодатне Бобринецького району. На сторінках книги «Кіровоградщина. Імена та здобутки» розповідається про наших земляків, їхні досягнення та життєвий шлях.