У Бобринці зведуть пам’ятник героям та патріотам України

4 квітня, на площі перед адмінприміщенням відбулася церемонія освячення місця під зведення майбутнього пам’ятника героям-захисникам України, яку провів єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.

У заході прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, волонтери, актив району.

Спорудження пам’ятника ініціювали волонтери Бобринецького та Компаніївського районів.

Проект пам’ятника було створено львівськими архітекторами, які до цього працювали над подібним монументом у Компаніївці. Це буде восьмиметрова мармурова арка, обрамлена калиною, всередині якої планується зобразити дівчину, яка проводжає хлопця на війну. На верхівці арки буде розміщена маленька дівчинка з голубом у руках. Зазначені образи символізують воїна, Україну, мир та майбутнє.

Монумент планується звести до кінця 2019 року.