Рішення №1 від 15.03.2017 року

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради

від 15 березня 2017 року                                                       №1

Про надання пільг

з послуг зв’язку,

інших, передбачених

законодавством пільг

та на компенсацію за

пільговий проїзд окремих

категорій громадян

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. “Про надання пільг з послуг зв’язку”, інших, передбачених законодавством пільг та на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян”

координаційна рада

вирішила:

1.Інформацію начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації Матягіної К.В. про надання пільг з послуг зв’язку , інших передбачених законодавством пільг та на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян прийняти до відома.

2.Рекомендувати головам територіальних громад району передбачити в місцевих бюджетах кошти на відшкодування пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Заступник голови районної ради                            Н.САБЛІНА