Рішення №2 від 15.03.2017 року

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради

від 15 березня 2017 року                                                       №2

Про організацію харчування

учнів 1-4 класів у загальноосвітніх

навчальних закладах району

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про організацію харчування учнів 1-4 класів у загальноосвітніх навчальних закладах району”

координаційна рада

вирішила:

1.Інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації Різуна О.Л. “Про організацію харчування учнів 1-4 класів у загальноосвітніх навчальних закладах району” прийняти до відома.

2.Рекомендувати головам територіальних громад району звернути увагу на поліпшення роботи з організації безкоштовного харчування учнів 1-4 класів у загальноосвітніх закладах району.

3.Рекомендувати Бобринецькій районній державній адміністрації переглянути норми харчування учнів 1-4 класів, з метою покращення якості їх харчування.

Заступник голови районної ради                            Н.САБЛІНА