Рішення №3 від 15.03.2017 року

БОБРИНЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради

від 15 березня 2017 року                                                       №3

Про активізацію

роботи у сфері

містобудівної

діяльності

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації Петровича І.І. “Про активізацію роботи у сфері містобудівної діяльності”

координаційна рада

вирішила:

1.Інформацію начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації Петровича І.І. “Про активізацію роботи у сфері містобудівної діяльності” прийняти до відома.

2.Рекомендувати головам територіальних громад району продовжити роботу з розроблення містобудівної документації та передбачити видатки на її розроблення.

Заступник голови районної ради                            Н.САБЛІНА