Рішення №6 Координаційної ради з питань місцевого самоврядування від 25.11.16

від 25 листопада 2016 року                        № 6

м. Бобринець

Про план роботи Координаційної

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови Бобринецької районної ради Сабліної Н.А. про план роботи Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради на 2017 рік,  враховуючи пропозиції  Бобринецької районної державної адміністрації  та членів Координаційної ради

координаційна рада

вирішила:

1. Затвердити план Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові  Бобринецької районної ради на 2017 рік.
  2. Членам Координаційної  ради з питань місцевого самоврядування при голові Бобринецької районної ради вжити заходів щодо виконання плану роботи на 2017 рік.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Бобринецької районної ради Сабліну Н.А.

Голова районної ради О.ГАДЕМСЬКА

Затверджено

на засіданні Координаційної ради

з питань місцевого самовряду

при голові

районної ради

від 25.11. 2016 року

План роботи

координаційної ради з питань місцевого самоврядування

при голові Бобринецької районної ради

на 2017 рік

І квартал

1.Про виділення коштів з місцевих бюджетів та інші пільги в тому числі пільгове перевезення, послуги зв’язку, ремонт житла.

Готує: управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації.

Інформує: Матягіна Катерина Володимирівна – начальник управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації.

2.Про організацію харчування учнів 1-4 класів у загальноосвітніх навчальних закладах району.

Готує: Бобринецька районна державна адміністрація.

Інформує: Різун Олексій Леонідович - начальник відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації.

3.Про активізацію роботи з розроблення містобудівної документації (генеральних планів населених пунктів, планів зонування території та детальних планів території) на території Бобринецького району.

Готує: Бобринецька районна державна адміністрація.

Інформує: Петрович Іван Іванович – начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Бобринецької районної державної адміністрації.

4.Про виконання обласної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”.

ІІ квартал

1.Про дотримання вимог природоохоронного і санітарно-епідемічного законодавства у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Готує: Бобринецька районна державна адміністрація.

2.Про проведення робіт зі створення нових, та розширення існуючих об’єктів природно-заповідного фонду.

Готує: Бобринецька районна державна адміністрація.

3.Про виділення коштів на оздоровлення дітей у 2017 році ( на виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобринецького району на 2014-2017 роки).

Інформує Матягіна Катерина Володимирівна – начальника управління соціального захисту населення Бобринецької районної державної адміністрації.

4.Про проведення оздоровчої кампанії в 2016/2017 навчальної році в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Готує: Бобринецька районна державна адміністрація.

5.Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів району до нового 2017-2018 навчального року.

Готує: Бобринецька районна державна адміністрація.

Інформує :Різун Олексій Леонідович - начальник відділу освіти Бобринецької районної державної адміністрації.

ІІІ квартал

1.Про підготовку закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

Готує: Бобринецька районна державна адміністрація.

Інформує: Кузьмічова Марина Сергіївна- начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації.

2.Про стан підготовки закладів освіти Бобринецького району до навчального періоду.

Готує: Бобринецька районна державна адміністрація.

3.Про оновлення матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів району.

ІV квартал

1.Про основні напрямки бюджетної політики Бобринецького району.

Готує:Бобринецька районна державна адміністрація.

Інформує: Нестеренко Людмила Миколаївна - начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації.

2.Про забезпечення виконання у 2017 році капітальних протипожежних заходів у загальноосвітніх навчальних закладах району.

Готує: Бобринецька районна державна адміністрація.

3.Про план роботи Бобринецької районної ради на 2018 рік.

Готує:Бобринецька районна рада.

Інформує: Сабліна Наталія Анатоліївна- заступник голови Бобринецької районної ради.