Вітання з Днем визволення Бобринця

Шановні бобринчани!

16 березня ми відзначаємо День визволення Бобринця від німецько-фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни.

Дорогою ціною далася перемога… Та без неї у нас не було б майбутнього. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять полеглих у боях. Із гордістю згадуємо військову звитягу земляків, які пройшовши тяжкі випробування війни, присвятили себе відбудові рідного краю. Ми пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Тож бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям району здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша Бобринеччина, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Бережімо мир та злагоду заради майбутніх поколінь!

Зі святом!

З повагою,