Вітання до Дня сільськогосподарського працівника

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята!

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення у сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Впевнені у тому, що ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарької галузі. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються у життя найсміливіші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту району та піднесення добробуту Бобринеччини. Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті та благополуччі.

У день професійного свята бажаємо вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, злагоди, добра та невичерпної енергії.

З повагою,

Голова                                                  Голова районної