На розгляд засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури, яке відбулося 20 грудня 2017 року, було внесено 1 питання:

-  Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

Щодо його розгляду доповів Олег Гончарук – начальник відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області. Він озвучив перелік технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, які пропонується затвердити на сесії районної ради.

Членами комісії запропоновано внести питання про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок на розгляд пленарного засідання 14 позачергової сесії районної ради 7 скликання.