Сьогодні, 21 грудня відбулася чотирнадцята позачергова сесія Бобринецької районної ради сьомого скликання. На сесії були присутні 20 депутатів районної ради. В роботі сесії взяли участь голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Мельник, голови сільських рад району, керівники районних установ та організацій.

До розгляду депутатам було запропоновано три питання:

- Про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2018 рік;

-   Про районний бюджет на 2018 рік;

-   Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

На пленарному засіданні 14 позачергової сесії було заслухано доповідачів по кожному питанню.

Начальник управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури Бобринецької районної державної адміністрації Марина Кузьмічова озвучила основні завдання розвитку району на 2018 рік та проінформувала про інвестиційні проекти, які увійшли до Програми.

Щодо районного бюджету на 2018 рік інформувала Людмила Нестеренко - начальник фінансового управління Бобринецької районної державної адміністрації.

Начальник відділу у Бобринецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Олег Гончарук доповів по питанню затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок.

В результаті своєї роботи депутати районної ради ухвалили рішення з усіх питань порядку денного.