Урочисто піднято Державний Прапор України

Сьогодні, на площі біля адмінбудинку відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, участь у яких взяли працівники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадські та ветеранські організації, військовослужбовці та актив району.

Під звуки Державного Гімну було урочисто піднято  Державний Прапор України.

З вітальною промовою та поздоровленнями звернувся до присутніх голова Бобринецької районної державної адміністрації Сергій Шевченко.

«Український прапор – це наш історичний дух, наша совість і незламність, це – вічно жива пам'ять про героїчне минуле і не менш героїчне сьогодення. Із ним ішли, і сьогодні ідуть в бій, за нього віддавали і віддають сьогодні своє життя, тому що наш прапор – це гордість, слава і велич нації», - зазначив у своєму зверненні Сергій Шевченко.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих учасників АТО.