Пам'ять про героя не згасає. Дошка на честь Віталія Петровича

15 травня у Витязівці на приміщенні загальноосвітньої школи відкрили пам’ятну  дошку на честь загиблого військовослужбовця – Віталія Петровича. У стінах цієї школи Віталій здобував освіту, тож односельчани, вчителі пам’ятають земляка ще з юних літ.

“…Життя Віталія раптово обірвалося 13 серпня 2014 року у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, у місті Горлівка, Донецької області під час виконання чергового бойового завдання. Той день видався теплим, світлим, як саме життя Віталія…”, - згадували під час відкриття дошки.

Разом з батьками Віталія Петровича на мітингу-пам’яті були присутні голова райради Іван Танасієнко, голова  райдержадміністрації Сергій Шевченко, в.о. начальника відділу освіти РДА Володимир Бібік, демобілізований учасник АТО Ігор Каліщук. Прийшли згадати Віталія його рідні та близькі, друзі, товариші, жителі села. Зорганізували пам’ятний реквієм учні та вчителі Витязівської школи.

Відкрити дошку Віталію його батько та брат. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого земляка та усіх військовослужбовців, хто віддав життя у боротьбі за українську державу.

Сергій  Шевченко та Іван Танасієнко у своїх виступах, перш за все, подякували батькам загиблого, які виростили Віталія справжнім Героєм. Керівники району зазначили, що життя Віталія Петровича завжди буде прикладом. “Вдивляючись в обличчя загиблого Героя, ми усвідомлюємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших синів…”, із виступів керівництва.

У своєму виступі сільський голова Валентина Польнікова зазначила, що відкриттям цієї меморіальної дошки громада Витязівки ще раз підтверджує щире співчуття родині загиблого Віталія Петровича та велику подяку всім воїнам-героям за мужність та героїзм. Подякувала також Валентина Олександрівна і мамі загиблого героя та вчителям школи за гарне виховання Віталія.

– Всі учні в стінах школи залишають по собі пам’ять. Віталій Петрович стане прикладом мужності, справжнього патріотизму, героїзму для багатьох майбутніх поколінь, і меморіальна дошка, встановлена при вході  буде тому підтвердженням, – наголосила директор школи Галина Подопригора.

У ході мітингу звучали зворушливі слова та спогади про Віталія Петровича, діти читали вірші, запалили свічі пам`яті. Війна посилає жорстокі випробування. Ми втрачаємо кращих людей,справжніх Героїв.

Герої не вмирають, вони вічно житимуть у наших серцях. Ми будемо пам’ятати про них.

Слава Україні!