Із зустрічі із священнослужителем

Підготовка до Дня Миколая та візиту Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета

Минулої п’ятниці відбулася зустріч керівництва району з настоятелем Свято-Миколаївського храму отцем Юрієм Ониськом.

Голова районної ради Іван Танасієнко, голова районної державної адміністрацій Сергій Шевченко, за участі начальника відділу культури і туризму РДА Лариси Гребень  обговорили відразу кілька питань. Зокрема, мова йшла про участь керівництва у святковій службі з нагоди Дня Святого Миколая, храмового свята, яке відзначається 22 травня. Цього дня планується, що район відвідає та проведе Богослужіння єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк. Після служби владика Марк вручатиме нагороди волонтерам, благодійникам Бобринецького району, які підтримують українську армію.

Крім цього, настоятель Свято-Миколаївської церкви повідомив, що громада матиме велику честь, адже з патріаршим візитом до Кіровоградщини та на Бобринеччину прибуде Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Планується візит на кінець червня. Отець Юрій наголосив на важливості та вагомості події, на яку очікує Бобринеччина. Бо ж до району вперше за його історію прибуде Патріарх та здійснить служіння.

Керівництвом, разом з благочинним отцем Юрієм обговорено організаційні питання підготовки до приїзду Патріарха та загальну концепцію.

На найближчий час заплановано розширений оргкомітет з цього питання.