Відбулося засідання постійної комісії райради

Сьогодні, 11 грудня, під головуванням Сергія Косенка відбулося засідання постійної комісії  з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури. У засіданні прийняла участь заступник голови районної ради Наталія Сабліна.

Депутати детально обговорили і вирішили внести на розгляд пленарного засідання 21 сесії районної ради питання про затвердження програми економічного і соціального розвитку Бобринецького району на 2019 рік, про затвердження районної комплексної програми з розвитку автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху у Бобринецькому районі на 2018-2022 роки та 4 питання про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.