Святкували День вишиванки!

16 травня на площі біля районного Будинку культури жителі Бобринеччини та гості району урочисто святкували День вишиванки. До заходу долучилися колективи міста та району, вчителі та учні сільських шкіл. Кожен був одягнений у вишиванку, що продемонструвало патріотизм та любов до своєї країни та її споконвічних традицій.

З вітальним словом до присутніх звернулася голова районної ради Олена Гадемська. Вона наголосила, що вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

До привітань долучився і голова райдержадміністрації Олег Тертичний. Він побажав усім миру, злагоди, надії, віри і добра.

Також, у цей святковий травневий день, у приміщенні районного Будинку культури було розгорнуто виставку вишиваних робіт із усіх територій району.

На святі лунали чудові запальні пісні. Неймовірні почуття городості та патріотизму переповнювали кожного, хто долучився до заходу.