Інформація про систему обліку, види інформації, яку зберігає Бобринецька районна рада

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, у Бобринецькій районній раді створена та функціонує система обліку публічної інформації, а також забезпечено відкритий доступ до неї.

Розпорядженням голови Бобринецької районної ради від 30 січня 2017 року №17-гр затверджено ПОЛОЖЕННЯ про систему обліку публічної інформації, яка знаходиться у володінні Бобринецької районної ради(далі - Положення).

Відповідно до пункту 3 Положення, система обліку – це паперовий документообіг, що містить інформацію, про документи, які перебувають у Бобринецькій районній раді та реєструються у відповідних журналах відповідальними особами районної ради.

Види інформації, якою володіє районна рада:

1) рішення пленарних засідань районної ради;

2) рішення постійних комісій районної ради;

3) протоколи сесій, постійних комісій районної ради;

4) проекти рішень, які вносить голова районної ради на розгляд сесії;

5) розпорядження голови районної ради з основної діяльності;

6) розпорядження голови районної ради з кадрових питань (особового складу);

7) розпорядження голови районної ради про відпустки;

8) розпорядження голови районної ради про відрядження, стягнення;

9) розпорядження голови районної ради з адміністративно-господарських питань;

10) інші документи, які містять публічну інформацію.

Для забезпечення доступу до відкритої публічної інформації, види інформації, якою володіє районна рада публікуються на офіційному веб-сайті районної ради або розміщуються на офіційному стенді районної ради, крім документів, зазначених у Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Бобринецькій районній раді, затвердженому розпорядженням голови районної ради №17-гр від 30 січня 2017 року.

Доступ до інформації, яка міститься у системі обліку забезпечується шляхом:

оприлюднення на офіційному веб-сайті Бобринецької районної ради;

надання доступу за запитами на інформацію.

Безпосередній доступ до зареєстрованих у системі обліку документів надається користувачам на підставі запитів на інформацію, поданих відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” до Бобринецької районної ради.

ЗВІТ по інформаційним запитам