Щотижнева онлайн-нарада

13 серпня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Під час апаратної наради розглядалися наступні питання:

-  Про діяльність Кіровоградського відокремленого підрозділу установи "Ценрт розвитку місцевого самоврядування", особливості створення та перспективи розвитку діючих об"єднаних територіальних громад на території області;

-  Про проведену роботу щодо легалізації трудових відносин в області у першому півріччі 2018 року.

Відбулася щотижнева онлайн-нарада

6 серпня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Під час апаратної наради розглядалися наступні питання:

-  Про стан організації харчування дітей та заходи щодо попередження виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь у дитячих оздоровчих закладах області та в місцях масового відпочинку населення;

-  Про результати виступів спортсменів області у офіційних змаганнях та оновлення матеріально-технічної бази галузі фізичної культури і спорту у першому півріччі 2018 року.

Вітання з Днем хрещення Київської Русі-України

Шановні жителі Бобринеччини!

Щиро вітаємо усіх із Днем хрещення Київської Русі-України, яке ми відзначаємо у день Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності.

Свято хрещення Київської Русі об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до вічних цінностей нашої історії.

Сердечно вітаючи жителів району та духовенство, від щирого серця бажаємо, щоб свято хрещення Київської Русі зцілило і об’єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножувало добробут в кожному домі, давало здоров’я на багато мирних і щасливих років. Тож духовної наснаги усім, щедрої Божої благодаті та довголіття!

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Олег Тертичний

Вітаємо з професійним святом!

Шановні працівники торгівлі!

Вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників торгівлі!

Щодня ви задовольняєте повсякденні потреби наших громадян, тисячі людей користуються вашими послугами, які є професійними та якісними. Торгівля – це рушійна сила у здійсненні купівлі-продажу та спілкуванні одне з одним.

Впевнені, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого району, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.

Бажаємо вам, шановні працівники торгівлі, насамперед, здоров’я, щастя, оптимізму, натхнення, успіху та великих прибутків. Удачі вам у всьому і завжди!

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Олег Тертичний

Плануються заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України.

24 липня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у засіданні організаційного комітету із напрацювання плану заходів з підготовки та відзначення на території району 27-ї річниці Незалежності України. На засіданні також були присутні голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, заступник голови райдержадміністрації Людмила Сопільняк, начальник відділу культури та туризму РДА Лариса Гребень, начальник відділу управління персоналом апарату РДА Альона Почтар.

Під час засідання оргкомітету було обговорено план заходів з нагоди святкування Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України.

23 серпня за участі керівництва району, військовослужбовців, представників від громадських організацій та установ на площі Незалежності заплановане урочисте підняття Державного Прапора України.
24 серпня о 17 годині на СК “Олімпієць” плануються до проведення урочистості, що будуть включати у себе виступи керівників району та вручення почесних нагород. Закінченням заходів стане святковий концерт, підготовлений аматорами та колективами Бобринеччини.

Щотижнева нарада в райдержадміністрації

23 липня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій нараді, яку провів голова Бобринецької райдержадміністрації Олег Тертичний.

Під час апаратної наради виступила головний лікар КЛЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Наталія Кубенко. Вона проінформувала присутніх про особливості реалізації на території району державної програми «Доступні ліки» та стан підписання декларацій з надання медичних послуг із лікарями первинної ланки району, на сьогодні жителями району оформлено вже 6,5 тис. відповідних декларацій.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олексій Різун доповів про стан виконання розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 03 травня 2018 року № 265-р “Про розподіл обсягу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2018 році, організацію контролю за використанням зазначеної субвенції».

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Нестеренко розповіла про підсумки виконання районного бюджету за січень-червень 2018 року.

Окрім цього, керівники окремих територіальних органів міністерств та відомств України в районі прозвітували про події із життя Бобринеччини, що мали місце протягом минулого тижня.

За підсумками щопонеділкової оперативної наради головою райдержадміністрації Олегом Тертичним дано ряд відповідних доручень.

Відбулася щотижнева онлайн-нарада

16 липня заступник голови районної ради Наталія Сабліна прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко акцентував увагу на пріоритетах у роботі правоохоронних органів та влади. Він зазначив, що основною метою спільної роботи працівників Національної поліції, керівників районів та ОТГ є добробут і безпека громадян на території Кіровоградщини.

Крім того, голова облдержадміністрації дав керівникам територій та профільних структурних підрозділів облдержадміністрації низку доручень стосовно реалізації пріоритетних будівельних проектів. Завдання також стосується державної програми з будівництва сільських лікарських амбулаторій, згідно з якою на території області буде побудовано 18 типових медзакладів.

Керівник області відзначив закінчення жнивної кампанії ранніх зернових на території області, так рано ще ніколи не завершували збір зернових, проте, через особливості погоди основна частина роботи виконана вже станом на 15 липня, а середня врожайність становить 32,2 центнери з гектара.

Вітаємо з професійним святом!

Шановні бухгалтери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.

Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо  розвитку та процвітання нашого району.

Професія бухгалтера вимагає від кожного з вас відповідальності, сумлінного ставлення та відданості справі. Ми переконані, що саме завдяки цим чеснотам ви досягнете нових успіхів.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я та родинної злагоди, прихильності долі на довгі роки і людської шани.

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Олег Тертичний

Працювала постійна комісія районної ради

Сьогодні, 6 липня, під головуванням Юрія Крутька відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Людмила Нестеренко.

Члени комісії розглянули питання про розгляд проекту розпорядження голови Бобринецької районної державної адміністрації “Про внесення змін до розпису районного бюджету на 2018 рік” щодо розподілу медичної субвенції з державного бюджету районному бюджету на 2018 рік та прийняли відповідне рішення.

Запрошують на навчання

Бобринецька районна рада повідомляє про можливість отримання освітнього ступеня магістра в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України (ІПК ДСЗУ) за спеціальностю «Публічне управління та адміністрування». Прийом на навчання проводиться за кошти Національного агентства України з питань державної служби.

На навчання приймаються особи, які мають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади, віднесені до 5-7 категорії посад в органах місцевого самоврядування.

Термін прийому документів - до 1 серпня 2018 року.

Вступні випробування - з 2 по 20 серпня 2018 року.

За детальною інформацією звертатися за тел. (044) 528 41 52, 239 07 98

Офіційний сайт ІПК ДСЗУ: www.ipk.edu.ua

До відому огранів місцевого самоврядування району

Бобринецька районна рада повідомляє, що Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України продовжує прийом на навчання для здобуття ступеня "магістр" за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" на денну, вечірню, заочну форми навчання відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2013 року №255 (зі змінами).

Прийом на навчання за заочною та вечірньою формами за державним замовленням здійснюється для осіб, які  перебувають на службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади , що належать до 1-4 категорії посад в органах місцевого самоврядування, мають стаж служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік на момент подання документів до приймальної комісії.

Прийом на навчання за денною формою за державним замовленням здійснюється для осіб, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування та обіймають посади, що належать до першої - сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування, мають стаж служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік на момент подання документів до приймальної комісії.

Прийом документів триває до 20 липня 2018 року. Вступні випробування - з 23 липня по 27 липня 2018 року.

За детальною інформацією звертатися за тел. (056) 794 58 06, 745 52 41

Офіційний сайт університету: www.dridu.dp.ua

Урочисто святкували День Конституції України

Напередодні Дня Конституції України, 27 червня відбулися урочистості за участю голови районної ради Олени Гадемської, голови районної державної адміністрації Олега Тертичного, першого заступника міського голови Валентина Висоцького.

Олена Антонівна привітала працівників органів влади та місцевого самоврядування, громадськість району та наголосила, що наша Конституція стала основою розбудови вільної демократичної країни. І ми прагнемо, щоб задекларовані в ній права стали реальністю. Щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивилися в майбутнє.

З нагоди відзначення чергової річниці перші особи району вручили Грамоти кращим представникам, які досягли значних здобутків у професійній діяльності в різних галузях нашого району.

Також, згідно Указу Президента України від від 11 травня 2018 року № 121/2018, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, керівництво району вручило почесне звання України «Мати-героїня» Людмилі Васьковець.

Окрім цього, відповідно до розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації, за сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову демократичної держави та з нагоди Дня Конституції України Подяками Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджено голову фермерського господарства «Вікторія-Нова» Віктора Іванова та головного спеціаліста відділу Бобринецького бюро правової допомоги Наталію Яворську.

Оголошено Подяку департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації й керівнику народної аматорської хорової капели районного Будинку культу, викладачу вокально-хорового відділу Бобринецької районної дитячої школи мистецтв Людмилі Голик.

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради за сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову демократичної держави та з нагоди Дня Конституції України спільними Почесними Грамотами були нагородженні голова фермерського господарства «Добробут-Б» Роман Бурундуховський, Павлогірківський сільський голова Віра Мазенко та Солонцюватський сільський голова Ольга Рябоконь.

На завершення свята присутніх порадували своїми артистичними талантами творчі колективи нашого району.

Детальніше: Урочисто святкували День Конституції України

Привітання з Днем Конституції України!

Шановні жителі Бобринеччини!

Щиро вітаємо Вас з одним із найголовніших державних свят – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в історії української державності. Цим документом Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну та правову державу.

Конституція стала не просто головним правовим документом, а основою розбудови вільної демократичної країни.

Вітаючи Вас з державним святом, зичимо всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру і благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я кращого майбутнього українського народу.

Нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за наш район, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще, благополучне життя у власній державі.

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Олег Тертичний

Відбулася щотижнева онлайн-нарада

25 червня голова районної ради Олена Гадемська прийняла участь у щотижневій онлайн-нараді, яку провів голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко повідомив про обсяги збору врожаю на території області. Він зазначив, що потенціал залишається досить високим, що дає можливість підвищити заробітні плати працівникам сільського господарства. Звертаючись до голів райдержадміністрацій, Сергій Кузьменко доручив їм провести зустрічі з керівниками сільгосппідприємств, з'ясувати проблеми, допомогти їх вирішити і обговорити питання підвищення заробітних плат.

Одним із питань, розглянутих на нараді була підтримка ініціатив місцевого бізнесу, як запорука економічного і соціального добробуту територій. Сергій Кузьменко закликав представників органів місцевої влади до активного діалогу та підтримки інвесторів. Голова облдержадміністрації висловив впевненість у тому, що кожен район має унікальні можливості, щоб бути успішним.

Директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Олександр Ковтунов на онлайн-нараді проінформував щодо паспортизації водних об’єктів на території області. Він зауважив, що департаментом налагоджено механізм фінансування виготовлення паспортів водних об’єктів, а також використано можливості, надані законодавством, для повернення коштів на рахунок обласного бюджету після проведення земельних торгів.

Посадовець зазначив, що передачу водних об’єктів у користування на умовах оренди застосовують з метою збереження належного екологічного стану водойм, забезпечення жителів області якісною рибною продукцією, а також наповнення обласного та місцевих бюджетів.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко зауважив, що критеріями оцінки роботи з передачі водних об’єктів в оренду є два фактори: обсяг надходжень до бюджетів від орендної плати та вільний доступ людей, які проживають на відповідній території, до зазначених водойм.

Залишайтесь молодими!

Шановні жителі Бобринецького району!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.
Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тому з нагоди свята бажаємо усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

З повагою,

Голова

районної ради

Олена Гадемська

Голова районної

державної адміністрації

Олег Тертичний

 

Дочірні категорії

 • Новини району

  «Новини законодавства. Особливості реєстрації громадських формувань згідно Закону України «Про громадські об’єднання»

  Верховною Радою України 22.03.2012 року прийнято Закон України «Про громадські об’єднання», який вводиться в дію з 01.01.2013 року. З введенням в дію вказаного Закону втрачає чинність нині діючий Закон України «Про об’єднання громадян».

  Новим Законом визначено деякі особливості реєстрації громадських об’єднань, з якими необхідно ознайомитися зацікавленим особам.

  Громадське об’єднання – це добровільне об’єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб  приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів. Утворюється як громадська організація або громадська спілка.

  Засновниками громадської організації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які законно перебувають на території України, і яким виповнилося 18 років. Засновниками молодіжної і дитячої громадської організації можуть бути особи, яким виповнилося 14 років. Ними також можуть бути юридичні особи приватного права, у т.ч. громадські організації із статусом юридичної особи, однак не можуть ними бути політичні партії та юридичні особи щодо яких прийнято рішення про припинення, або які перебувають в процесі припинення.

  Кількість засновників не може бути меншою ніж 2 особи, однак не можуть бути юридичні особи засновником яких є одна і таж сама особа.

  Членами громадської організації (крім молодіжних та дитячих) можуть бути особи, які досягли 14 років. Вік членів молодіжних та дитячих організацій визначається їх статутом у межах закону. Також членами громадських організацій можуть бути і юридичні особи – суб’єкти приватного права, у т.ч. громадські об’єднання із статусом юридичної особи та фізичні особи, які досягли 18 річного віку і не визнані судом недієздатними.

  Утворюються громадські об’єднання установчими зборами засновників. Їх реєстрація повинна бути здійснена у 60-денний строк з дня проведення установчих зборів. Громадське об’єднання може мати повну та скорочену назву. Законом встановлюється ряд обмежень щодо їх назв, зокрема не повинна бути тотожною власним назвам інших зареєстрованих громадських об’єднань, не повинна містити назв органів державної влади, місцевого самоврядування, слів «державний», комунальний», їх похідних, назв громадських об’єднань діяльність яких заборонена законом, а також обмеження інших позначень, визначених законом.

  Громадські об’єднання можуть мати власну символіку (емблему, інший розпізнавальний знак, прапор) яка затверджується відповідно до його статуту в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Аналогічно, ця символіка не повинна відтворювати державні символи України, органів державної влади і місцевого самоврядування, державні герби, прапори, символи інших держав, зареєстровану символіку іншого громадського об’єднання, ім’я та зображення особи без її (або спадкоємців чи інших визначених законом осіб) на те згоди, а також інші символи та знаки використання яких обмежено законом.

  Для державної реєстрації громадського об’єднання необхідно упродовж 60 днів з моменту утворення подати (або надіслати) уповноваженою особою до державного реєстратора заяву встановленої форми до якої додати примірник протоколу установчих зборів, статут у двох примірниках, відомості про керівні органи громадського об’єднання, заповнену належним чином реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної особи.

  Крім того, для реєстрації спілки необхідно також подати документи щодо структури засновників юридичних та фізичних осіб – власників істотної їх участі, а в разі якщо засновником є іноземна юридична особа також подається документ про підтвердження їх реєстрації у своїй країні – витяг із торгівельного, банківського, судового та іншого реєстру, що відповідає вимогам чинного законодавства Громадське об’єднання може мати свої відокремлені підрозділи..

  У разі неподання цих документів у 60-денний строк, громадське об’єднання не вважається утвореним.

  Громадське об’єднання яке має намір здійснювати свою діяльність без статусу юридичної особи повідомляє про своє утворення державного реєстратора упродовж 60 днів з дня його утворення. У цьому разі до державного реєстратора подаються заява за встановленою формою, примірник або нотаріально завірена копія протоколу установчих зборів, відомості про засновників, відомості про особу (осіб) уповноважену представляти громадське об’єднання.

  Громадські об’єднання припиняють свою діяльність за рішенням вищого органу управління шляхом саморозпуску або реорганізації шляхом приєднання до іншого громадського об’єднання такого ж статусу, та за рішенням суду про заборону (розпуск).

  Рішення про припинення діяльності (саморозпуск) може бути прийнято вищим органом управління у будь-який час.

  Необхідно наголосити, що такий порядок реєстрації буде діяти тільки з 01.01.2013 року, більш детальну інформацію зацікавлені

До уваги громадян