Відбулося засідання Ради регіонального розвитку Кіровоградської області за участі Президента України Петра Порошенка

Сьогодні, 28 лютого в приміщенні обласної філармонії відбулося засідання Ради регіонального розвитку Кіровоградської області за участі Президента України Петра Порошенка.

Делегацію від Бобринецького району очолили голова районної ради Олена Гадемська, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний.

У своєму виступі Петро Порошенко окреслив головні успіхи області та держави загалом, які відбулись протягом останніх 5 років. Серед них він назвав просування в медичній реформі та децентралізації.

Розвиток Кіровоградщини в майбутньому Порошенко бачить в ефективних агропереробних виробництвах у кожному районі та привабленні інвесторів за рахунок логістично зручного розташування області.

Кpім того, Президент наголосив на тому, що в Кіpовогpадській області є унікальні пеpспективи для pозвитку альтеpнативних джеpел енеpгетики, яка активно pозвивається в pегіоні. Він також відзначив лідеpство Кіpовогpадщини із побудови сонячних електpостанцій.