Відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого наш народ вшановує пам'ять тих, хто у 2014 році став на захист свободи України і гідно ніс звання українського патріота до самої загибелі.

Заступником голови районної ради Наталією Сабліною, першим заступником голови районної державної адміністрації Юрієм Когадьком, керівником апарату райдержадміністрації Галиною Карповою, представниками державних установ району та органів місцевого самоврядування району вшановано пам'ять нашого загиблого земляка Героя України Віктора Чміленка.

Присутні на заході поклали квіти до меморіальної дошки, яка встановлена на будівлі школи, у якій навчався Віктор Іванович та вшанували пам'ять загиблого Героя хвилиною мовчання.

Делегація від районної ради та райдержадміністрації також поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам біля Свято-Миколаївської церкви та вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав життя, захищаючи від ворогів свою Батьківщину.

Згодом, в Свято-Миколаївській церкві відбулася поминальна панахида по загиблим Героям Небесної Сотні.