Працювала постійна комісія районної ради

22 лютого, під головуванням Сергія Бергера відбулося засідання постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Окрім членів комісії, у засіданні прийняли участь голова районної ради Олена Гадемська, заступник голови районної ради Наталія Сабліна, голова районної державної адміністрації Олег Тертичний, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Нестеренко, директор КП «Інженерний центр» Олег Андалюкевич.

Члени комісії розглядали питання:

- про вивчення питання щодо подальшої діяльності комунального підприємства “Інженерний центр” Бобринецької районної ради”;

- про вивчення питання щодо внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Бобринецького району” Бобринецької районної ради;

- про затвердження розподілу субвенції з обласного бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету, що утворився на початок року.

За результатами розгляду зазначених питань прийнято відповідні рішення.