Робоча поїздка до Новоградіської сільської ради

8 листопада, у ході робочої поїздки до Новоградівської сільської ради, заступником голови районної ради Наталією Сабліною, головою районної державної адміністрації Олегом Тертичним проведено огляд місцевих  об’єктів соціальної сфери.

Зокрема, керівники району відвідали Новоградівську школу, Новоградівський ясла-садок, сільський Будинок культури та сільську бібліотеку.

У вирішенні соціально-економічних проблем територіальної громади активну участь приймає фермерське господарство “Вікторія-Нова”. Керівництвом району також оглянуто матеріально-технічну базу зазначеного господарства.

По завершенні робочого візиту заступником голови районної ради Наталією Сабліною, головою районної державної адміністрації Олегом Тертичним спільно з головою сільської ради Миколою Нечайом було обговорено вирішення нагальних питань Новоградівської територіальної громади.