Урочисто вітали працівників культури району

8 листопада, до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, в залі районної дитячої школи мистецтв відбувся святковий концерт. З професійним святом привітали присутніх заступник голови районної ради Наталія Сабліна, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Лариса Гребень.

Наталія Сабліна зазначила, що всі працівники культури, а це колективи будинків культури району, музею, бібліотек, викладачі, аматори та народні майстри - формують культурне обличчя Бобринеччини. Завдяки їх старанній праці наш степовий район з кожним роком стає цікавіше та креативніше.

До її слів приєдналися перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Когадько, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Лариса Гребень, директор районної дитячої школи мистецтв Володимир Димченко та військовий комісар Микола Капітоненко. Вони подякували працівникам культури за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток культурної сфери району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники: Ніна Матюхіна - керівник квартету “Магія” районної дитячої школи мистецтв, Володимир Литвак – самодіяльний художник, Тетяна Піменова - директор Василівського сільського Будинку культури, жіночий вокальний ансамбль “Мальви” Веселівського сільського Будинку культури (керівник Олена Лук’яненко).

Свято супроводжувалося виступами талановитих аматорів та працівників культури Бобринецького району.