Відбулася нарада із головами сільських рад району

28 липня голова районної ради Олена Гадемська взяла участь у нараді із головами сільських рад району. Головував перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Мельник. На засіданні були присутні: керівник апарату райдержадміністрації Галина Карпова, керівники структурних підрозділів РДА, представники від територіальних органів міністерств та відомств України в районі. Голови сільських рад заслухали наступні питання: Про здійснення нагляду за додержанням законодавства про працю – інформація головного державного інспектора Управління Держпраці у Кіровоградській області Наталії Пуриш та заступника начальника фінансово-економічного відділу Бобринецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області Світлани Щербини; Про участь делегації від Бобринецького району у Міжнародній агропромисловій виставці “АгроЕкспо” та Покровському ярмарку – інформація начальника управління економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури РДА Марини Кузьмічової; Про оновлення містобудівної документації населених пунктів району, Про поводження з твердими побутовими відходами – інформація начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та ЖКГ РДА Івана Петровича.