ГАЛЕРЕЯ СЛАВИ ГЕРОЇВ БОБРИНЕЧЧИНИ, - ВІДВАЖНИХ СИНІВ УКРАЇНИ

Дев’ятеро жителів району, уродженців краю, бобринчани провели в останню путь… За ними в скорботі рідні, земляки, уся українська нація.

Молоді й досвідченні, військові й добровольці, мужні захисники віддали у боротьбі з російським агресором найцінніше – життя.

Вічна пам'ять про загиблих бобринчан житиме у серцях. А сьогодні, 6травня, увіковічнили Героїв відкриттям в адмінприміщенні Галереї Слави на їх честь.

Їх погляди закарбовані на фото. Пам’ять про них нетлінна…

Вшанувати пам'ять загиблих прийшло багато бобринчан. Поспівчували рідним та близьким загиблих керівництво, депутати рад, громадські, релігійні діячі, студентська молодь, працівники установ та організацій, пересічні жителі. Згадати побратимів прийшли й демобілізовані воїни.

Від імені голови районної ради Івана Танасієнка, депутатського корпусу, виконавчого апарату райради слово тримала керуюча справами виконавчого апарату районної ради Надія Іванова. Надія Вікторівна подякувала матерям загиблих за мужніх синів – справжніх Героїв України. Співчуваючи непоправному горю, наголосила, що наші хлопці боролися за Україну, стояли на сторожі Волі та Незалежності й допоки ми живі - житиме пам’ять про наших героїв.

Зі словами співчуття до матерів, дружин, дітей, рідних та близьких загиблих учасників антитерористичної операції звернувся голова райдержадміністрації Сергій Шевченко. “Наша Галерея Слави, яку ми сьогодні відкриваємо – лише краплина тієї скорботи, яку відчуваємо. Це лише краплина нашої гордості за тих, хто безстрашно захищав Україну. Немає слів, які б втамували ваш біль…  Наше завдання, шановні бобринчани – спільне. Полягає воно у боротьбі за мирне майбутнє. Будьмо єдиним цілим! А разом і пам’ять сильніша, і дух наш сильніший…”, сказав голова.

“Галерея Слави присвячена тим, хто до останнього залишився вірним присязі, хто до останнього боронив Україну. Вічна слава і шана Героям! Ми завжди пам’ятатимемо їхню мужність та відвагу”, - звернувся у виступі демобілізований учасник АТО Ігор Каліщук.

До присутніх у холі звернувся також настоятель Свято-Миколаївського храму отець Юрій Онисько. Як духовний наставник він сказав про вічне життя душ загиблих військовослужбовців.

Море квітів покладено до портретів загиблих від бобринчан, які пам’ятають, які шанують…, які живуть з надією на перемогу, мир та спокій в Україні.